یکی از کاندیداهای استان مازندران به‌ نفع آیت‌الله آملی‌ لاریجانی انصراف داد

همزمان با آغاز رقابت‌های انتخاباتی، یکی از کاندیداهای موثر استان مازندران در انتخابات خبرگان با صدور بیانیه‌ای به نفع آیت‌الله آملی‌لاریجانی انصراف داد.

متن کامل بیانیه انصراف حجت‌الاسلام والمسلمین الله وردی مقدسی‌فرد به شرح زیر است:

«بسمه تعالی
مردم شریف و سرافراز مازندران
با سلام و احترام؛
اینک که استکبار جهانی با تمام توان درصدد توطئه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت بزرگ ایران اسلامی است و در شرایط حساس بین المللی، منطقه‌ای قرار داریم، رمز موفقیت ملت ایران تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است که با یکپارچگی آحاد ملت و پیروی از مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) محقق می‌شود.
اینجانب الله وردی مقدسی فرد که با توکل بر خداوند متعال و توسل به اهل بیت(ع) و عنایت و محبت یکایک مازندرانی‌های عزیز در مجلس خبرگان حوزه انتخابیه مازندران ثبت نام نمودم و مورد لطف و محبت بی نظیر مازندرانی‌ها قرار گرفته‌ام. بخصوص علما، اندیشمندان، حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها، فرهیختگان، پزشکان، هیأت مذهبی، خانواده معظم شاهد و ایثارگر، نخبگان، روستاییان، کشاورزان، اصناف مازندران، ضمن احترام به یکایک کاندیداهای گرانقدر مجلس خبرگان رهبری، از برادر گرامی، دانشمند، فقیه عادل و انقلابی، حضرت آیت‌الله آملی لاریجانی حمایت قاطع خود را اعلام و ضمن اینکه خود از شرکت در انتخابات جاری اعلام انصراف می‌نمایم از عموم مردم مازندران و حامیان اینجانب درخواست می‌کنم با آراء قاطع خود از ایشان حمایت نمایند.
مجدداً از عموم مردم مازندران تشکر و قدردانی می‌نمایم.
با احترام مجدد
الله وردی مقدسی فرد»

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.