روحانی با صدور پیامی از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر کرد

رییس جمهوری در پیامی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بهمن تاکید کرد: این حضور معنادار و باشکوه، تجلی ایستادگی بر ارزش‏های اسلامی و بازتاب عزم راسخ امتی نستوه در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است.

متن پیام حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:
بسم ‏الله الرحمن الرحیم
ملت شریف و بزرگوار ایران
بار دیگر حضور باشکوه و عزّت‏ آفرین شما ملت بزرگ و انقلابی در جشن سی و هشتمین بزرگداشت خیزش الهی مردم ایران زمین، پیام روشن انقلاب را در سرتاسر جهان طنین ‏انداز کرد.
درود خداوند به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی و شما مردم مؤمن و ولایت‏مدار که با بصیرت و آگاهی و در میثاقی تازه، پیوند ناگسستنی خود را با اهداف و آرمان های بلند نظام اسلامی نشان دادید و حماسه‏ای نوین در تاریخ انقلاب اسلامی آفریدید.
این حضور معنادار و باشکوه، تجلی ایستادگی بر ارزش‏های اسلامی و بازتاب عزم راسخ امتی نستوه در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است؛ انقلابی که یکی از عمیق ترین تحولات اجتماعی-سیاسی تاریخ بشری را بر پایۀ معنویت و عقلانیت پی افکند.
در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، این نمایش وحدت و همدلی، نشانۀ تدبیر و زمان‏شناسی ملتی آگاه است که می خواهد دیگر با حضوری پرشور و انتخابی آگاهانه، به وظایف انقلابی خویش عمل کرده، فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی میهن اسلامی را رقم بزند.
امسال بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب، با تثبیت حقوق هسته ای ملت ایران، رفع تحریم های ظالمانه و نخستین دستاوردهای اجرایی شدن برجام همراه بود. این پیروزی بزرگ ملی، حاصل هوشیاری فرزندان این مرز و بوم، ایستادگی و حمایت ملت و هدایت های مقام معظم رهبری بود که دشمنان نظام را ناکام و افق های جدیدی در مسیر رشد و شکوفایی کشور گشود.
این استقامت، صلح‏ طلبی، آگاهی و فرهیختگی ملت؛ پشتوانه محکمی برای دولت تدبیر و امید در دفاع از اقتدار و عزّت ملی و خدمتگزاری هرچه بیشتر به صاحبان اصلی انقلاب است.
اینجانب، ضمن تقدیر و تشکر از حضور ملت شریف و بیدار ایران در این همایش بزرگ ملی، از خداوند متعال توفیق همگان را در پاسداری از ارزش‏های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، پیشرفت کشور و تعالی جامعه، مسألت می دارم .
حسن روحانی 
رئیس جمهوری اسلامی ایران
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.