حمله سرمربی اسبق تیم ملی به کی روش/فیلمنامه راعوض کن،خسته کننده شده!

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر ثابت شود کفاشیان و کی روش دستشان در یک کاسه است، این یعنی فساد.

حشمت مهاجرانی درباره ماجرای تکراری رفتن یا ماندن کارلوس کی روش عنوان کرد: این فیلم ها دیگر تکراری شده است و واقعا انگیزه ای برای اینکه بخواهم درباره مسائل موجود حرف بزنم، ندارم. کی روش سال ها است ما را به بازی گرفته و سناریوهای او دیگر خسته کننده شده است.
وی ادامه داد: من فکر می کنم مردم هم دیگر تحمل شنیدن این حرفها را ندارند. او در تمام سالهای حضورش هرجا می خواسته امتیازی بگیرد، حرف از رفتن زده و پوئنش را گرفته، بعد همه چیز خوب شده است. متاسفانه این روند اصلا درست نیست و از نظر من یک بازی است که به ضرر فوتبال ایران تمام می شود.
سرمربی اسبق تیم ملی همچنین گفت: فدراسیون فوتبال باید جلوی این رفتارها را بگیرد. البته من شنیده ام کفاشیان و کی روش با هم هماهنگ هستند ولی بالاخره باید یک نفر جلوی این رفتارها را بگیرد. فوتبال مقررات خاص خودش را دارد. اینطور که نمی شود هرکسی هرطور دلش خواست بازی خود را جلو ببرد و موفق باشد.
مهاجرانی با اشاره به وجود فساد در فوتبال تاکید کرد: من نمی گویم فساد در فوتبال وجود دارد اما اگر ثابت شود کفاشیان و کی روش دستشان در یک کاسه است، این یعنی فساد. در صورتی که فساد هم در فوتبال ایران اثبات شود، دیگر نیازی به هیچ چیز نداریم. آن وقت این دوستان را از سمتشان برکنار می کنند و تمام.
وی خطاب به کی روش گفت: من به سرمربی تیم ملی باید بگویم دانش فنی او بر هیچ کس پوشیده نیست و می دانیم که این مربی چقدر روی مسائل فنی فوتبالمان تاثیرگذاشته است ولی دیگر حنای کی روش رنگی ندارد. کاش سناریوی دیگری را امتحان کند تا شاید نتیجه بگیرد. چون او اگر صد بار دیگر هم استعفا دهد، همه می دانند از جایش تکان نمی خورد.
مهاجرانی در پایان افزود: من فقط خوشبین هستم که این اتفاقات به ضرر فوتبالمان تمام نشود. چنین بازی هایی دردی از فوتبال ایران دوا نمی کند. شما می بینید ما سال ها است به المپیک نرفتیم و هنوز از حضورمان در جام جهانی آینده نیز مطمئن نیستیم. این بسیار دردآور است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.