افشارزاده: با یک باخت آن هم پس از ۱۷ هفته که مربی را برکنار نمی‌کنند

مدیر عامل باشگاه استقلال تهران پس از شکست استقلال مقابل نفت تهران گفت: با یک باخت آن هم پس از ۱۷ هفته که مربی را برکنار نمی‌کنند.

بهرام افشارزاده مدیر عامل باشگاه استقلال تهران پس از شکست استقلال برابر نفت تهران گفت: استقلال بازی بسیار خوبی انجام داد. ما موقعیت های گلزنی بسیار خوبی داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم. فکر می کنم استقلال دیروز بسیار بدشانس بود. به تیم نفت هم تبریک می گویم که توانستند در این بازی به پیروزی برسند.
وی گفت: گمان می کنم داوری بازی دیشب خوب نبود. فکر می کنم کمیته داوران باید داوران پخته تری را برای بازی های بزرگ و مهم در نظر بگیرد. به عقیده اکثر کارشناسان، داور می توانست دو پنالتی را برای استقلال بگیرد.
مدیرعامل باشگاه استقلال در این ارتباط که مظلومی عنوان کرده داوری ها در لیگ به سود یک تیم خاص تغییر کرده گفت: من این حرف ها را قبول نمی کنم ولی باید بگویم داوری های فوتبال ایران در این دوره ایده آل نیست. چون ممکن است در آینده نزدیک این اشتباهات منجر به وقوع یک فاجعه شود. کمیته داوران باید داوران شناخته شده و امتحان پس داده ای را برای این قبیل بازیها در نظر بگیرند. داوران باید منصفانه و آگاهانه قضاوت کنند چون ممکن است این اشتباهات داوری باعث عصبانی شدن بازیکن شود و آن زمان همه از چشم بازیکن می بینند که بازی را بر هم ریخته است.
افشارزاده در ارتباط با بی احترامی تعدادی از هواداران استقلال به خودش در پایان بازی دیشب استقلال خاطر نشان کرد: نمی خواهم در این باره حرف بزنم. همه بهرام افشارزاده را می شناسند. تا روزی که در باشگاه استقلال هستم برای سربلندی و موفقیت استقلال تلاش خواهم کرد. آدم تازه به دوران رسیده ای هم نیستم که به دنبال بزرگ شدن باشم. استقلال باشگاه بزرگی است و همه ما برای موفقیت این تیم، درون مجموعه در تلاش هستیم.
وی در این باره که آیا احتمال تغییر و تحولی در کادر فنی استقلال وجود دارد یا نه گفت: اصلا چنین بحثی مطرح نیست. با یک باخت آن هم پس از ۱۷ هفته که مربی را برکنار نمی کنند. پرویز مظلومی و همکارانش در حال تلاش  برای تیم هستند و مطمئن باشید که ما به زودی به صدر جدول برمی گردیم.
مدیرعامل استقلال در این ارتباط که آیا ممکن است عده ای در حال خط دادن برای ایجاد اختلال در کار استقلال هستند گفت: صددرصد همین طور است. شک نداریم و ما هم این افراد را شناسایی کرده ایم و در صورت تکرار با آنها برخورد می کنیم.
افشارزاده در پایان در این باره که آیا قرار است در تمرین استقلال اعتراضی به بازیکنان صورت بگیرد گفت: من این موضوع را پیگیری کردم و هواداران استقلال بسیار فهیم هستند و باز هم از استقلال حمایت می کنند تا این تیم بتواند صدرنشینی اش را بدست بیاورد.

 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.