مدارس تهران سه شنبه و چهارشنبه تعطیل نیست

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران با بیان اینکه در جلسه روز شنبه کمیته اضطراری آلودگی هوای پایتخت فقط تعطیلی دو روزه مدارس تهران مطرح شد گفت: مدارس تهران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری تعطیل نیست.

محمد رستگاری، معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران  افزود: در جلسه کمیته اضطراری آلودگی هوای تهران تصمیماتی با توجه به گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران مبنی بر تداوم آلودگی هوای پایتخت تا پایان هفته جاری گرفته شد. 
وی گفت: تعطیلی دو روزه مدارس تهران و یک روزه مدارس برخی شهرستان های استان تهران، پیش دبستانی و مهدکودک ها، ممنوعیت فعالیت یک هفته ای معادن شن و ماسه و صنایع آلاینده در استان، ممنوعیت فروش روزانه مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک و تشدید برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی از مصوبات مهم این کمیته بود. 
رستگاری خاطرنشان کرد: آلودگی هوای تهران همچنان بالا و شاخص کیفیت آن به رغم اندکی کاهش آلاینده های جوی نسبت به روز گذشته هم اینک در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. 
وی به افراد مبتلا به بیماری های قلبی و تنفسی، سالمندان و کودکان توصیه کرد تا از فعالیت و تردد غیرضروری در مناطق آلوده سطح شهر خودداری کنند. 
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.