دو جایزه ۲۰۰میلیون ریالی در جشنواره «بیستابیست» کانون جوانه‌های بانک ملی ایران

نخستین جشنواره ملی کارت آرزو ویژه کاربران کانون جوانه‌های بانک ملی ایران با جوایز ویژه نظیر دو جایزه ۲۰۰میلیون ریالی با عنوان «بیستابیست» برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، کانون جوانه‌ها با هدف افزایش توجه کودکان به موضوع بانکداری الکترونیک، این جشنواره را برای بیش از ۱ میلیون و ۲۰۰هزار عضو خود طراحی کرده است.
در جشنواره «بیستابیست»، از بین همه کاربران کانون جوانه‌ها که در فاصله زمانی ۲۰ مرداد تا ۲۰ مهر ماه با ملی کارت آرزوی خود، حداقل پنج تراکنش بانکی انجام دهند، قرعه‌کشی خواهد شد.
جوایز جشنواره شامل مبلغ ۲۰۰میلیون ریال برای دو نفر، واریز ماهانه ۱۰میلیون ریال به مدت یک سال برای ۲۰ نفر و پرداخت مبلغ یک میلیون ریال برای ۲۰۰ نفر است.
کانون جوانه‌های بانک ملی ایران از سال ۱۳۹۲ با هدف آموزش مسائل مالی و افزایش سواد اقتصادی در مدارس و گروه سنی کودک و نوجوان تشکیل شده است.
این کانون در رویکرد جدید خود می‌کوشد با زبان داستان و تصویر، گروه‌های سنی کودک و نوجوان را با مباحث اقتصاد و بانکداری آشنا کند. اطلاعات بیشتر درباره کانون و جشنواره‌های آن در نشانی اینترنتی www.kids.bmi.ir قابل مشاهده است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.