تقدیر بانک ملی ایران از دارنده مدال طلای کشتی ناشنوایان جهان

در مراسمی ویژه، سعداله عیسی‌زاده مدیرامور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک ملی ایران به نمایندگی از دکتر محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل این بانک از محسن منوچهر تلوری دارنده مدال طلای وزن ۸۶ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد ناشنوایان جهان در روسیه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، عیسی‌زاده در این مراسم ضمن تبریک این موفقیت با بیان این که همواره بانک ملی ایران حامی و همراه قهرمانان و مدال‌آوران عرصه‌های مختلف ورزشی، اجتماعی و فرهنگی کشور بوده است، گفت: یکی از محورهای فعالیت و تلاش بانک در حوزه مسئولیت اجتماعی در سطح کشور توانمندسازی و حمایت از کم‌توانان و معلولان است و در این میان ورزش یکی از محورهای دستیابی به این هدف است.
وی با تاکید براینکه معلولیت، محرومیت نیست، گفت: ما باید این نگاه را به جامعه منتقل کنیم که معلولان حق و فرصت برابری را مانند دیگر اقشار جامعه برای رسیدن به موفقیت دارند.
عیسی‌زاده افزود: بانک ملی ایران همواره تمام تلاش خود را کرده است تا مشکلات ورزشکاران قهرمان و مدال‌آوران جهانی و المپیکی در رشته‌های مختلف کشور را به کمک مسئولان به حداقل برساند.
گفتنی است، تلوری عضو تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان کشور، مدال طلای سه دوره المپیک، دو دوره قهرمان جهان و چندین دوره مسابقات کشور را تاکنون در وزن ۸۶ کیلوگرم کسب کرده است.
گفتنی است، طی رقابت‌های قهرمانی کشتی آزاد ناشنوایان ۲۰۱۸ جهان که در ولادیمیر روسیه برگزار شد، تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان کشورمان با کسب ۵ مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز و در مجموع با کسب ۱۹۳ امتیاز، قهرمان جهان شد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.