تعبیر عجیب مجری شبکه ۳ درباره خبرگزاری فارس

شبکه سوم سیما در ویژه‌برنامه‌ای به نام «شب‌نشین» که با اجرای احسان کرمی روی آنتن رفت، سعی کرد مخاطبان رسانه ملی را در شب یلدا پای این شبکه نگه دارد.

به گزارش کیوسک‌تایمز، در قسمتی از این برنامه زنده مجری که به سبک شایعات شبکه‌های مجازی خبر ازدواج پوریا پورسرخ را مطرح و ابراز شگفتی کرد، با حیرت همراه با نارضایتی این مهمان برنامه و تکذیب او مواجه شد.
در ادامه کرمی با تغییر بحث به خبر امروز صبح یکی از خبرگزاری‌های بزرگ رو به جلو فرار کرد و گفت: ما هم دل‌خوری‌ای داریم از یک خبرگزاری که «خیلی یک جوری است».

 

 

اشاره کرمی احتمالا به خبری است که خبرگزاری فارس صبح امروز منتشر و در بخشی از آن ضمن اشاره به موفقیت سریال «شهرزاد» نوشته بود: «به نظر می‌رسد کف‌گیر تلویزیون تا جایی به ته دیگ خورده و آنتن خالی از برنامه‌های جدید است که برنامه‌سازان مجبور شده‌اند از عوامل سریالی که در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود، دعوت کنند.» فارس در ادامه نوشت: «در همین راستا شهاب حسینی، مصطفی زمانی و علی نصیریان مهمانان امشب شبکه سه هستند. این برای اولین بار است که بازیگرانی به واسطه حضور در اثری ویژه شبکه نمایش خانگی مهمان تلویزیون می‌شوند».
هرچند کیوسک‌تایمز استدلال فارس درباره دعوت مشاهیری چون شهاب حسینی ستاره سینمای ایران، مصطفی زمانی چهره تازه‌موفق این عرصه و استاد نصیریان که شناسنامه‌ای برای هنر بازیگری است، به صرف دلیل موفقیت «شهرزاد» در شبکه نمایش خانگی نمی‌پذیرد و معتقد است حضور بازیگران مجموعه‌ای محبوب حتی اگر رقیب تلویزیون محسوب شود در نهایت به سود هر سه طرف (مردم، تلویزیون و شبکه خانگی) خواهد بود، اما با تهِ دیگ خوردن کف‌گیر رسانه ملی در پر کردن آنتن کاملا هم‌نظر است. چه اینکه تا این لحظه، «شب‌نشین» جز روال روتین دعوت از برخی چهره‌های شناخته‌شده در ویژه‌برنامه‌های زنده (پرویز پورحسینی و پوریا پورسرخ)، اجرای زنده علی زندوکیلی و مهمانانی که گذشته پرخطر خود را اصلاح کرده و زندگی تازه‌ای را شروع کرده‌اند، ایده تازه‌ای نداشته است. تناسب تولید و پخش مستندی درباره کارتن‌خواب‌ها نیز با شب یلدا مشخص نیست. نپسندیدن اصرارهای کلیشه‌ای مجری برای اینکه مهمان برای همسرش یک بیت آواز بخواند یا پورسرخ حافظ‌خوانی کند (که البته با پاسخ منفی او مواجه شد) را هم پای سلیقه بد نگارنده می‌گذاریم؛ شاید هم آستانه تحمل پایین!
البته با نگاهی دیگر می‌توان اقدام برنامه‌ریزان این شبکه را تحسین کرد که اعضای خانواده و فامیل را برای رسم اصلی شب یلدا که همان شب‌نشینی است، ترغیب می‌کنند تا «شب‌نشین» را خاموش کنند!
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.