آغاز طرح تخفیف ویژه به فرهنگیان در شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با «ملی کارت»

با همکاری بانک ملی ایران، طرح ارائه تخفیف ویژه به فرهنگیان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای همواره تخفیف افق کوروش آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در راستای امضای تفاهم‌نامه میان این بانک و فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، آموزگاران و فرهنگیان می‌توانند با استفاده از «ملی کارت» خود، اقلام مصرفی مورد نیازشان را از فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در سراسر کشور خریداری کنند و علاوه بر تخفیف‌های معمول، از تخفیف‌های مازاد و ویژه فرهنگیان نیز بهره‌مند شوند.
در این طرح، آموزگاران و فرهنگیان با خرید بیش از ۱۰۰هزار تومان در ماه از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش از دو درصد تخفیف مازاد، با خرید بیش از ۲۰۰هزار تومان در ماه از سه درصد تخفیف مازاد، با خرید بیش از ۴۰۰هزار تومان در ماه از چهار درصد تخفیف مازاد و در خرید بیش از ۵۰۰هزار تومان در ماه از  پنج درصد تخفیف مازاد به کل خریدها بهره‌مند خواهند شد.
هر دوره خرید در طرح تخفیف ویژه به فرهنگیان به صورت ماهانه از ابتدا تا انتهای ماه شمسی در نظر گرفته می‌شود و مجموع خریدهای صورت گرفته با یک کارت به صورت متمرکز در تاریخچه خرید آن کارت ذخیره می‌شود.
آموزگاران و فرهنگیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آدرس شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای همواره تخفیف افق کوروش و تخفیفات فروشگاهی به سایت افق کوروش مراجعه کنند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.