تاکید مدیرعامل بانک ملی ایران و معاون رئیس کل بانک مرکزی روسیه بر توسعه همکاری‌های دوجانبه

مدیرعامل بانک ملی ایران از برنامه‌ریزی برای توسعه فعالیت‌های میربیزنس بانک در روسیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا حسین‌زاده در دیدار با معاون رئیس کل بانک مرکزی روسیه با بیان این که روسیه روابط بانکی خوبی با ایران دارد، اظهار کرد: روابط دوستانه دو کشور ایران و روسیه بسیار مناسب بوده و ظرفیت‌های تجاری و اقتصادی دو کشور نیز بسیارزیاد است و تجار ایران و روسی به خوبی با هم در حال همکاری هستند، بنابراین تسهیل اقدامات بانکی می‌تواند به توسعه بیشتر این روابط بیانجامد.
در این دیدار معاون رئیس کل بانک مرکزی روسیه تاکید کرد: این بانک از توسعه همکاری‌ها با بانک ملی ایران به ویژه گسترش فعالیت میربیزنس بانک به صورت همه جانبه حمایت خواهد کرد.
دیمیتری اسکو بلکین با بیان این که روابط سیاسی و اقتصادی دو کشور ایران و روسیه پیوسته در حال گسترش است، اظهار کرد: بانک ملی ایران در نظام بانکی روسیه به خوبی شناخته شده است و ما از همکاری با این بانک بسیار خاطرات خوبی داریم.
وی همچنین بزرگی و قدمت بانک ملی ایران را یکی از مهمترین پارامترهای مورد نظر بانک مرکزی روسیه برای ادامه همکاری‌های دو جانبه خواند و افزود: نگاه ما به افزایش سرمایه و توسعه شبکه شعب میربیزنس بانک مثبت است و امیدواریم این موضوع هر چه سریع‌تر محقق شود.
معاون رئیس کل بانک مرکزی روسیه و هیات همراه همچنین در جریان حضور خود در بانک ملی ایران، از موزه و زورخانه بانک بازدید کرده و با بخش‌های مختلف آن آشنا شدند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.