رونمایی از سری ۲۰۱۶ تلویزیون‌های SUHD شرکت سامسونگ

سامسونگ الکترونیکس، تولید‌کننده برتر تلویزیون جهان در یک دهه اخیر، در گردهمایی خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA Forum ۲۰۱۶) در شهر لیسبون پرتغال از سری جدید تلویزیون‌های SUHD رونمایی کرد.

سری ۲۰۱۶ تلویزیون‌های SUHD با نمایشگرهای کوانتوم دات که بدون استفاده از عنصر سرطان‌زا کادمیوم ساخته شده‌اند، نزدیک‌ترین تصویر به واقعیت را عرضه می‌کنند.
مصطفی صدیق مدیر بخش نمایشگرهای سامسونگ در خاورمیانه و شمال آفریقا، می‌گوید: ما در سامسونگ تلاش می‌کنیم تا بهترین کیفیت تصویر را برای هر خانه‌ای به ارمغان بیاوریم و هیچ‌چیز به اندازه سری تلویزیون‌ها SUHD ما را به این هدف نزدیک نمی‌کند.
وی ادامه داد: در سال ۲۰۱۶، ما از هر آنچه تا به حال انجام داده‌ایم نیز فراتر می‌رویم تا ترکیبی هماهنگ و جذاب از طراحی و تکنولوژی ارائه کنیم.

کیفیت بی‌نظیر در تصویر
سری ۲۰۱۶ تلویزیون‌های SUHD سامسونگ نزدیک‌ترین تصاویر به واقعیت را همراه با روشنایی و کنتراست بالا و رنگ‌های زنده نمایش می‌دهند. این تلویزیون‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که فارغ از شدت نور محیط، بهترین تجربه کاربری را رقم بزنند. همچنین تکنولوژی Ultra Black برای کاهش بازتاب اضافی نور در این سری از تلویزیون‌ها به کار گرفته شده که نور طبیعی را جذب می‌کند و به کاربر اجازه می‌دهد تا دید بهتری در فضایی با نور کم داشته باشد.

دسترسی یکپارچه و نامحدود
تمامی تلویزیون‌های SUHD سال ۲۰۱۶ از هاب اینترنت اشیاء بهره‌مند هستند که تلویزیون را به‌عنوان مرکز کنترل تمام اجزای یک خانه هوشمند تبدیل می‌کند. در تلویزیون‌های SUHD هاب اینترنت اشیاء به نوعی طراحی شده که به کاربران اجازه می‌دهد به تمامی محتواهای موردعلاقه خود در یک مکان واحد به‌راحتی دسترسی داشته باشد. همچنین تلویزیون‌های هوشمند جدید سامسونگ نیاز به استفاده از چندین ریموت کنترل را از بین برده‌اند. تلویزیون هوشمند سامسونگ به‌صورت خودکار به دستگاه‌هایی مانند ست‌تاپ باکس، کنسول بازی یا سینمای خانگی وصل می‌شوند و به کاربران اجازه می‌دهد تا برای کنترل همه این دستگاه‌ها از ریموت Smart Control استفاده کند.

طراحی ۳۶۰ درجه
چهار سال پس از معرفی اولین تلویزیون Curved به بازارهای جهانی، سامسونگ اولین تلویزیون منحنی بدون قاب با نام KS۹۵۰۰ SUHD TV را طراحی کرده تا تجربه‌ای متفاوت از تماشای تلویزیون را به ارمغان آورد. در این طراحی جدید، سامسونگ حتی پیچ‌های پشت تلویزیون را حذف کرده تا محصولی شیک که از هر زاویه‌ای زیبا دیده می‌شود، پدید آورد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.