نخستین فقره از تسهیلات طرح ویژه مسکن بانک ملی پرداخت شد

کمتر از شش ماه پس از رونمایی طرح ویژه مسکن بانک ملی ایران، نخستین فقره از این تسهیلات پرداخت شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، طرح ویژه مسکن این بانک که نیمه دی ماه سال گذشته رونمایی شد، خرداد ماه امسال نخستین پرداخت تسهیلات به یکی از متقاضیان را تجربه کرد.
در اولین فقره، متقاضی ۷۰۰میلیون ریال تسهیلات خرید مسکن به همراه جعاله را از بانک ملی ایران دریافت کرد. تسهیلات ویژه مسکن بانک ملی ایران با مراجعه متقاضیان و تکمیل مراحل دریافت تسهیلات، قابل پرداخت است.
متقاضیان استفاده از تسهیلات مسکن بانک ملی ایران می‌توانند با سپرده‌گذاری و رعایت دوره ماندگاری، اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن دریافت کنند که هر برگ اوراق، قابلیت تبدیل شدن به ۵میلیون ریال تسهیلات با نرخ سود ۱۷٫۵ درصد را دارد.
در این طرح به مبلغ سپرده مشتریان ۱۰ درصد سود سالیانه نیز تعلق می‌گیرد. سقف تسهیلات انفرادی در تهران به ازای هر نفر ۶۰۰میلیون ریال به همراه ۱۰۰میلیون ریال تسهیلات جعاله است و زوجین می‌توانند تا سقف ۱میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال از این تسهیلات استفاده کنند.
نماد اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی ایران نیز اردیبهشت ماه امسال در سه نماد در بازار فرابورس ایران گشایش یافت و متقاضیان می‌توانند اوراق مذکور را از این بازار خریداری کنند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.