پرداخت کلیه وام‌های مسکن کارکنان ناجا درسال ۹۵

فرمانده نیروی انتظامی گفت: درصدد هستیم تا پایان سال۹۵ کلیه وام های مسکن مربوط به کد ۶۲ را پرداخت کنیم.

سردار حسین اشتری در پنجمین گردهمایی روسا و مسئولان دفاتر رده های ناجا ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، اظهار کرد: این گونه نشست ها، علاوه بر تاثیر مثبت در پیشرفت برنامه‌ها، عزم ما را برای انجام هر چه بهتر مأموریت ها راسخ تر خواهد کرد.
وی با اشاره به مراجعات مردم به نیروی انتظامی، گفت: رفع حوائج مردم یکی از وظایف ناجا به شمار می آید؛ ماموریت های این نیرو در راستای تامین امنیت آحاد جامعه، ارائه خدمات شایسته و بی منت به شهروندان و رسیدگی به مشکلات آنها در حوزه ماموریتی این نیرو است.
فرمانده ناجا ادامه داد: مردم همیشه پلیس را پناهگاه امنی برای خود می دانند و پلیس این را یک توفیق برای خود محسوب می کند.
سردار اشتری به ارائه خدمات متنوع ناجا به شهروندان از جمله گذرنامه، گواهینامه، کارت پایان خدمت و… اشاره کرد و گفت: سربازان ما در مرز برای آسایش مردم و در کلانتری ها برای انجام خدمات آمادگی همیشگی دارند و این برای پلیس یک توفیق محسوب می شود که با فرماندهی مقام معظم رهبری ارزش مضاعف می یابد.
وی با اشاره به اینکه ما باید در مرحله اول قدردان توفیقی باشیم که خداوند به ما عطا کرده، گفت: باید به کارمان عشق بورزیم و انگیزه مضاعف برای خدمت رسانی به شهروندان داشته باشیم.
سردار اشتری گفت: روسای دفاتر باید به مشکلات کسانی که به آنها مراجعه می کنند، توجه و در جهت رفع آنها اقدام کنند؛ در صورتی که نتوانستید مشکل فرد مراجعه کننده را مرتفع نمایید باید به گونه ای برخورد کنید که شخص احساس ناراحتی نکند.

وی با بیان اینکه روسای دفاتر آیینه ای از فرماندهان هستند،گفت: کار شما برای فرمانده آرام بخش است چون انعکاس دهنده عملکرد فرماندهی، شما هستید.
سردار اشتری افزود: رفتار، کردار و نظم فردی و سازمانی روسای دفاتر می تواند الگویی برای کارکنان زیرمجموعه قرار بگیرد.
فرمانده ناجا با بیان اینکه حفظ اسرار کارکنان یکی از وظایف روسای دفاتر است، گفت: روسای دفاتر می توانند به عنوان مشاوران فرماندهان، معاونان و مسئولان ایفای نقش کنند.
وی با بیان اینکه ناجا در اجرای وظایف اداری سریع، به روز و با استفاده از تجهیزات و امکانات جدید می تواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد، گفت: روسای دفاتر باید بتوانند با حداقل امکانات بیشترین بازدهی را دریافت و از هزینه های زائد جلوگیری کنند.
سردار اشتری با اعلام اینکه سال ۹۴ سال مالی خوبی برای ناجا و بسیاری از دستگاه ها نبوده، گفت: با کمک خدا و مدیریت فرماندهان توانستیم بسیاری از ماموریت ها را به نحو احسن انجام دهیم.
وی به افزایش ۱۶ درصدی ماموریت های مرزبانی و نیز رشد ۲۰ درصدی ماموریت های ناجا در کل کشور اشاره کرد و گفت: با وجود این افزایش ما شاهد کاهش ۵۰ درصدی شهادت ماموران نسبت به سال گذشته و کاهش ۲۰ درصدی جرایم کارکنان بوده ایم.
وی با اشاره به کاهش ۵۰۰ نفری تلفات جاده ای، گفت: با وجود افزایش سفرها شاهد این کاهش ها بوده ایم.
فرمانده ناجا به پرداخت وام مسکن (کد ۶۲) اشاره کرد و گفت: درصدد هستیم تا پایان سال ۹۵ کلیه وام های مسکن مربوط به کد ۶۲ را پرداخت کنیم.
براساس گزارش سایت پلیس، در این مراسم، سرهنگ بازنشسته "شیرزاد محمدی" رئیس دفتر سابق فرماندهی انتظامی کرمانشاه از سوی فرمانده محترم نیروی انتظامی تقدیر شد.

 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.