حاشیه‌های سومین روز نام‌نویسی/ نام‌نویسی مدعی کشف اختلاس۳ هزار میلیاردی

ثبت‌نام فردی که ادعا می‌کرد اختلاس ۳ هزار میلیاردی در بانک صادرات را کشف کرده از حاشیه‌های روز سوم نام‌نویسی از داوطلبین دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری تهران بود.

سومین روز از ثبت‌نام دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین روز از ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از صبح امروز در فرمانداری تهران آغاز شده است که تا این لحظه ۷۴ نفر برای ثبت‌نام در مجلس و دو نفر برای ثبت‌نام در خبرگان به فرمانداری مراجعه کردند.
صبح امروز عیسی فرهادی فرماندار تهران از ستاد انتخابات تهران در فرمانداری بازدید کرد و علی اصغر ناصربخت معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران به ارائه آماری از ثبت‌نام‌های روزهای قبل پرداخت و گفت:‌ ۲۴۹ نفر در انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده‌اند که ۳۴ نفر از آن خانم و ۴ نفر از اقلیت‌های دینی بوده اند ضمن اینکه برای خبرگان نیز ۴۶ نفر در حوزه انتخابیه تهران ثبت‌نام کردند که دو نفر از آن‌ها خانم بودند.
سیامک مره صدق نماینده کلیمیان در مجلس نهم امروز در فرمانداری ثبت‌نام کرد. از نکات جالب امروز حضور فردی بود که ادعا می‌کرد بازرس بوده و گروهی که در آن حضور داشته اختلاس ۳ هزار میلیاردی در بانک صادرات را کشف کرده‌اند.
جوانی ۳۰ ساله نیز که خود را نماینده دهه شصتی‌ها می‌نامید، درباره دلیل ثبت‌نام خود می‌گفت: چون بیکار بودم برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کردم. انسانی معمولی هستم و تلاش دارم خلاء دهه شصتی‌ها را پر کنم.
خانمی 33 ساله کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی که عنوان می‌کرد به خاطر اراده قوی اش در انتخابات ثبت‌نام کرده، می‌گفت: دوست داشتم در انتخابات شرکت کنم اما دوستانم هم من را خیلی تشویق به این کار کردند و به همین دلیل برای کاندیداتوری مجلس ثبت‌نام کردم.
خانمی ۴۷ ساله نیز با بیان اینکه تنها شوهرش از ثبت‌نام او خبر دارد، اظهار می‌کرد: دکترای فقه و حقوق هستم و بدون اطلاع دادن به دو فرزندم برای ثبت‌نام اقدام کردم. امروز همچنین یک فرد غیرروحانی نیز در فرمانداری تهران برای انتخابات خبرگان رهبری ثبت‌نام کرد و محمد معتقد لاریجانی فرماندار سابق شمیرانات، غلامعباس آقا علی‌خانی نماینده دوره پنجم مجلس و سیدحسن الحسینی نماینده دوره سوم اراک در فرمانداری تهران برای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کردند.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.