عکس| مصدومیت شدید امیر کربلایی‌زاده در تصادف با اتوبوس

سحرگاه شب بیست‌ یکم ماه مبارک رمضان در حالی که کار تصویربرداری برنامه زنده «کوچه بهار» به پایان رسیده بود، وی در راه منزل با یک اتوبوس تصادف کرد و راهی بیمارستان شد.

در حالی برنامه زنده و ترکیبی «کوچه بهار» هر شب ساعت ۳ بامداد به مدت ۷۰ دقیقه با اجرای امیر کربلایی‌زاده و رامتین چیت‌سازان در منزل تاریخی شهید مدرس (محله سرچشمه) به روی آنتن شبکه امید می‌رود که روح‌الله عبداللهی روابط عمومی این شبکه اعلام کرد که چند شب پایانی این برنامه با یک مجری کار خود را ادامه می‌دهد چرا که در سحرگاه شب بیست‌ویکم ماه مبارک رمضان امیر کربلایی‌زاده پس از اتمام تصویربرداری در راه منزل با یک اتوبوس،‌ تصادف شدیدی داشت. به گفته عبداللهی او در حال حاضر از ناحیه لگن آسیب جدی دیده و در بیمارستان آتیه بستری است. برنامه «کوچه بهار» در این روزهای پایانی با یک مجری به کار خودش ادامه می‌دهد و تمام دست‌اندرکاران این برنامه و اهالی رسانه برای این کمدین محبوب و هنرمند ارزشمند، آرزوی صحت و سلامتی دارد.  

تصادف امیر کربلایی‌زاده

امیر کربلایی‌‌زاده را شاید خیلی‌ها اولین‌بار بر روی صحنه استندآپ کمدی «خندوانه» یا در سریال قرعه و معمای شاه، اما هنرمندان تئاتری او را بارها و بارها در صحنه‌های نمایش دیده‌اند. او در سال‌های ۷۸ و ۷۹ برنده دیپلم افتخار بازیگری اول در جشنواره سراسری تئاتر دانشجویی مراکز عالی سراسر کشور شد. کربلایی‌زاده در سال ۷۷ با حضور در نمایش «تلخ بازی قمر در عقرب» به کارگردانی شهره لرستانی وارد مجموعه تئاتر شهر شد و در سال ۱۳۹۱ با حضور در فیلم روز روشن حسین شهابی به سینمای ایران معرفی شد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.