پروازها در نوروز ۹۵ رشد ۱۴درصدی دارد/ ۱۹هزار پرواز داخلی و خارجی برای ایام نوروز

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه پروازهای نوروزی از ۲۵ اسفند ۹۴ آغاز می‌شود و تا ۱۵ فروردین ۹۵ ادامه دارد گفت: بیش از ۱۹ هزار پرواز برای ایام نوروز اختصاص پیدا کرده است.

رضا جعفرزاده با اعلام این خبر‌ اظهار داشت: ‌ ملاک ارزیابی عملکرد شرکت‌های هواپیمایی در ایام نوروز‌ رضایتمندی مسافران است.
وی از شرکت‌‌های هواپیمایی خواست نسبت به سه محور پاسخگویی توصیه شده از طرف روابط عمومی این سازمان با عناوین «مسئولیت پذیری دفا‌تر طرف قرار داد در قبال بلیت‌های فروخته شده به هنگام بروز تاخیرات احتمالی»، «پاسخگویی رؤسای ایستگاه‌ها در داخل ترمینال‌ها» و «پاسخگویی مدیران روابط عمومی و یا مدیران عالی شرکت‌‌ها به رسانه‌ها» اهتمام ورزند.
جعفرزاده بیان کرد: دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری برای ایام نورز نزدیک به ۱۹‌هزار و ۵۰۰ پرواز برنامه‌ای و فوق‌العاده اختصاص داده است که از این تعداد حدود ۶هزار پرواز خارجی و بقیه داخلی است.
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه تقاضای شرکت‌های هواپیمایی برای دریافت مجوز پروازهای فوق العاده همچنان ادامه دارد‌، گفت: پیش‌بینی می‌شود تعداد پروازهای نوروزی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل‌ تا ۱۴ درصد افزایش یابد.
وی‌ از متقاضیان خرید بلیت هواپیما خواستار شد‌ نسبت به تهیه بلیت هواپیما از مراکز و سایت‌های غیر مجاز خودداری کنند.
وی گفت: مسافران در صورت مشاهده هرگونه تخلف و فروش بلیت خارج از نرخ ارائه شده توسط شرکت‌های هواپیمایی از سوی دفا‌تر خدمات مسافرت هوایی دارای مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری‌ می‌توانند با شماره تلفن‌های ۶۱۰۲۲۳۵۵- ۶۱۰۲۲۰۱۵، تلفکس ۶۶۰۴۸۰۰۷، پست الکترونیکی shekayat@cao. ir و صندوق پستی ۱۷۹۸-۱۳۴۴۵، دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایت سازمان هواپیمایی کشوری، تماس بگیرند.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.