قدردانی شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان از مردم و مجریان انتخابات

شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان با صدور بیانیه‌ای از مردم و مسئولین برگزار کننده انتخابات ۷ اسفند ۹۴ قدردانی کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خدا
بیانیه شماره ۹
و اینک بهاری دیگر
ملت آگاه و سرافراز ایران اسلامی
بار دیگر تلاش و تکاپوی مثال زدنی شما، تجربه‌ای بی بدیل در تاریخ تلاش‌های مردم جهان برای تعیین حق سرنوشت خود آفرید. در تداوم حرکت یکپارچه و منسجم خرداد ۱۳۹۲، با حضور حداکثری شما و فعالیت پرشور زنان و مردان در ستادهای اصلاح طلبان و حامیان دولت در سراسر کشور، اینک طلیعه تحولی همه جانبه و امیدآفرین در آینده این مرزوبوم پرافتخار آشکار شده است. جوانان پرشور ایران اسلامی که خواستار دگرگونی اساسی برای دستیابی به شرایطی هستند که شایستگی آن را دارند، در این حرکت غرورآفرین شور و نشاطی گسترده را در کشور ایجاد کردند.
در منطقه‌ای که خشونت ورزی و کینه توزی، عرصه را بر مردمان تنگ کرده، ایرانیان در یک فرآیند مدنی، رقابتی مسالمت آمیز و قانونی را شکل بخشیدند، که بی تردید الگویی کم نظیر برای همه کشورهای در حال توسعه جهان است. آرامش چشمگیر در فضای انتخاباتی کشور، شرایط را برای تحقق رونق اقتصادی مهیا ساخته و چشم اندازی روشن و امیدبخش را برای همه ایرانیان به وجود آورده است.
شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان، سپاس عمیق خود را از هشیاری و کنش انتخاباتی همه مردم گرامی ایران اعلام می دارد، آنان که برای تامین حقوق همه جانبه خود بر ضرورت پیگیری قانونی آن پافشاری می‌کنند. ما از حضور گسترده و موثر همگان در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان تشکر و قدردانی می کنیم و از همه مسئولان نیروهای انتظامی و دیگر نیروهایی که امنیت و آرامش برگزاری این انتخابات را تامین کردند، تا مردم شکوه حضور تاثیرگذار خود را به نمایش بگذارند، تشکر می‌کنیم.
این شورا از همه برگزارکنندگان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از هیئت های نظارت و اجرایی تا مسئولان و کارگزاران شعب رای گیری سپاسگزار است، که شرایط قانونی مناسب را برای ثبت این تجربه پرافتخار، در تاریخ تلاش برای مردم سالاری دینی در میهن عزیزمان ایران فراهم آوردند.
شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.