اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم: هر برگه رأی مردم پاسخی محکم و ناامیدکننده به دشمن بود

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تقدیر و تشکر از حضور فعال مردم در انتخابات ۷ اسفند ۱۳۹۴ تأکید کرد: هر برگه رأی شما پاسخی محکم و ناامید کننده به دشمن بود.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه‌ای از حضور فعال مردم در انتخابات ۷ اسفند ۱۳۹۴ تقدیر و تشکر کرد.
متن این اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت مبارز انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی

درود و سلام خدا بر شما که با حضور گسترده وآگاهانه خود در انتخابات هفتم اسفند گامی بلند در جهت افزایش اعتبار و استقلال کشور برداشتید و با عزم راسخ خود عزت ملی واقتدار ایران اسلامی را باردیگر به رخ جهانیان کشیدید.
هر برگه رأی شما پاسخی محکم و ناامید کننده به دشمن بود و چشم طمع دشمن را کور کرد تا باردیگر دقت، بصیرت و حضور پرشور شما برگ زرینی بر کتاب سترگ انقلاب اسلامی اضافه کند و این عمل دینی سیاسی وانقلابی شما بی شک اجری عظیم خواهد داشت.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با سپاس به درگاه احدیت، ضمن تشکر از حضور غرور آفرین شما ملت حماسه‌ساز، این حماسه بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی»، مراجع عظام تقلید و علماء اعلام «دامت برکاتهم» و عموم ملت شریف ایران تبریک عرض نموده و از همه کسانی که با تلاش و پی‌گیری خود زمینه تحقق این افتخار ملی اسلامی را فراهم نموده‌اند. مخصوصاً‌ شورای محترم نگهبان، وزارت کشور، دست‌اندرکاران اجرایی و نظارتی، نیروهای نظامی،  انتظامی، امنیتی و رسانه‌های عمومی بویژه صدا و سیمای جمهوری اسلامی، قدردانی می‌نماید و برای نمایندگان و منتخبین خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی آرزوی موفقیت دارد.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.