با عضویت در کانال بله بانک ملی ایران به روسیه سفر کنید

با عضویت در کانال بانک ملی ایران در پیام رسان بله، شانس خود را برای برنده شدن در جشنواره “تیم ملی 90 نفره” این بانک و سفر به جام جهانی روسیه افزایش دهید.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، از بین افرادی که تا تاریخ ششم اردیبهشت ماه در کانال بانک ملی ایران در پیام‌رسان بله عضو بوده و یا عضو شوند، سه نفر به قید قرعه راهی مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه خواهند شد.
«بله» تنها پیام‌رسان بومی با قابلیت انجام خدمات بانکی است که علاوه بر دارا بودن قابلیت‌های ارتباطی دیگر پیام‌رسان‌ها، انواع خدمات بانکی از قبیل اعلام موجودی، خرید شارژ، عملیات کارت به کارت، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض خروج از کشور و … را نیز داراست.
همچنین کاربران «بله» می‌توانند در حین استفاده از فضای یک پیام‌رسان، همزمان درخواست پول نیز بدهند.
«بله» نخستین پیام‌رسانی است که زمینه انجام خدمات بانکی بر بستر شبکه‌های مجازی در کشور را فراهم کرده است. این پیام‌رسان با حمایت بانک ملی ایران توسعه یافته و امنیت آن توسط این بانک تضمین شده است.
اکنون بیش از یک میلیون نفر کاربر، عضو این پیام‌رسان هستند. همچنین در سال گذشته بیش از ۱۶۰۰میلیارد تومان تراکنش توسط کاربران آن انجام شده است.
علاوه بر موارد ذکر شده از دیگر مزایای پیام‌رسان بله، می‌توان به امنیت بالای این پیام‌رسان اشاره کرد. طبق گفته کارشناسان و همچنین مطابق مقایسه‌ای که در برخی از سایت‌ها انجام شده، پیام‌رسان بله در میان پیام‌رسان‌های داخلی از بالاترین سطح امنیت در حفظ اطلاعات افراد قرار دارد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.