سفر به جام جهانی روسیه، جایزه بانک ملی ایران به رانندگان قانون مدار

آمار جان‌باختگان حوادث جاده‌ای در کشور ما بسیار بالاست. گر چه با وجود تلاش‌های متعدد رسانه‌ها، خودروسازان، مسئولان جاده‌ای و پلیس برای کاهش این تعداد، آمار تصادفات جاده‌ای و کشته‌ها و مجروحان ناشی از این اتفاقات رو به کاهش است، اما عدد مطلق آن همچنان نگران‌کننده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، این بار تلاش برای کاهش حوادث جاده‌ای را مدنظر قرار داده و و هم‌زمان با آغاز سفرهای نوروزی در کمپین کاهش حوادث جاده‌ای با پلیس راهور ناجا مشارکت کرده است.
در این طرح فرهنگی، بروشورهایی با کمک پلیس راهور تهیه شده که در آن‌ها پیام‌های ترافیکی، آموزش نکات ایمنی و روش‌هایی برای جلوگیری از بروز حوادث جاده‌ای در کنار نکات ایمنی بانکی به رانندگان ارائه می‌شود. این بروشورها در مبادی ورودی و خروجی آزادراه‌ها توزیع خواهد شد.
همچنین با کمک طنزپردازان برنامه پر طرفدار «جمعه ایرانی» لوح فشرده‌ای حاوی یک ساعت برنامه جذاب و شنیدنی تهیه شده که در میان آن به صورت مستقیم و غیرمستقیم به فرهنگ رانندگی و نیز آشنایی مردم با مسائل امنیتی بانکی پرداخته شده است. در ادامه بر اساس مطالب این لوح فشرده، مسابقه‌ای برای مردم برگزار می‌شود که جوایز آن، اعزام دو نفر از رانندگان قانون‌مدار به مسابقات جام جهانی فوتبال در روسیه خواهد بود.
بانک ملی ایران که متعلق به مردم است، خود را موظف می‌داند برای کاهش پدیده ناگوار حوادث جاده‌ای و تلفات ناشی از آن هر اقدام لازمی را با مشارکت سایر بخش‌های مرتبط انجام دهد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.