کانال ایجاد کنید، عضو بگیرید و جایزه ببرید

بانک ملی ایران به ۱۲ کانال دارای بیشترین عضو در پیام‌رسان «بله» جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، پیام‌رسان بله پیام‌رسانی ساخت نخبگان کشور است که با حمایت بانک ملی ایران در حال توسعه است. این پیام‌رسان در کنار قابلیت‌های منحصر به فردی که در بخش ارتباطی خود دارد، انجام عملیات بانکی را برای افراد تا حد زیادی راحت کرده است.
بانک ملی ایران برای حمایت از این پیام‌رسان جشنواره‌ای با عنوان کانال‌های برتر برگزار کرده است که در آن به ۱۲ کانالی که بیشترین عضو را دارند هدایای ارزنده‌ای به شرح زیر اهدا خواهد کرد.
– کانالی که بیشترین عضو را داشته باشد برنده ۲۰۰ میلیون ریال.
– دومین کانال پرعضو برنده ۱۰۰میلیون ریال.
– ۱۰ جایزه ۳۰میلیون ریالی به قید قرعه بین صاحبان کانال‌هایی که اعضای آن‌ها بیشتر از سه هزار عضو باشد اهدا خواهد شد.
افرادی که علاقه‌مند هستند در بستر بله کانال ایجاد کرده و بر روی آن فعالیت نمایند، تا ۱۸ اسفند ماه فرصت ایجاد کانال و عضو گیری را دارند.
در حال حاضر بیش از ۵۰ سایت و رسانه خبری بر روی این پیام‌رسان کانال ایجاد کرده و در آن فعالیت می‌کنند که بعضی از آن‌ها را می‌توانید بر روی ویترین در این پیام‌رسان مشاهده نمایید.
کانالی که تاکنون توانسته است بیشترین عضو را در بستر بله جذب کند در حال حاضر بیش از ۵۵هزار و ۷۷۰ نفر عضو دارد و ۲۴ کانال هستند که بیشتر از ۳هزار نفر را توانسه‌اند عضو خود کنند.
بله پیام‌رسانی است که برای افرادی که آن را نصب می‌کنند جذابیت‌های مالی زیادی در کنار ویژگی ارتباطی خود دارد؛ پرداخت قبض موبایل، خرید شارژ، عملیات کارت‌به‌کارت، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو و پرداخت عوارض خروج از جمله خدمات بانکی است که اکنون بر روی پیام‌رسان «بله» ارائه می‌شود.
به‌ویژه با توجه به مشکلات امنیتی که ussdها دارند و هشدارهای امنیتی که بانک مرکزی درخصوص عدم امنیت آن‌ها برای استفاده کاربران تکرار می‌کند، بله می‌تواند بستر مناسبی باشد که کاربران با امنیت خاطر کامل از آن استفاده کنند.
همچنین چسباندن متن طولانی به عکس بدون نیاز به کمک گرفتن از ربات و همچنین انتقال مالکیت کانال و یا گروه از برتری‌های پیام‌رسان بله نسبت به سایر پیام‌رسان‌ها است که در کنار سایر خدمات آن می‌تواند برای مخاطبان جذابیت داشته باشد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.