انتخاب بانک ملی ایران به عنوان «بانک محبوب من»

چهارمین جشنواره سالانه «بانک محبوب من» با برگزیده شدن بانک ملی ایران پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این جشنواره که با مشارکت حدود ۱۰۰هزار نفر برگزار شد، حدود ۱۹هزار نفر اعلام کردند که در بانک ملی ایران حساب دارند.
در ادامه، بیش از ۱۶هزار نفر از مشتریان بانک ملی ایران و بیش از ۶۸۰۰ نفر از کسانی که اساسا مشتری بانک ملی ایران نیستند، این بانک را به عنوان بانک محبوب خود اعلام کرده‌اند.
همچنین ۱۶هزار و ۴۰۰ نفر از مشتریان کنونی بانک ملی ایران به همراه ۱هزار و ۲۵۳ نفر از کسانی که مشتری این بانک نیستند، بانک ملی ایران را به دیگران توصیه کرده‌اند.
برآیند نتایج به دست آمده از این نظرسنجی نشان می‌دهد ۸۷ درصد مشتریان بانک ملی ایران و ۶٫۱۳ درصد غیرمشتریان، این بانک را به عنوان بانک برتر برگزیده‌اند.
از سوی برگزارکننده این جشنواره نیز هدف نهایی از برگزاری این رویداد اعتلای سطح کیفی خدمات بانکداری و بهبود ارتباط مردم با بانک‌ها عنوان شده است، چون مردم به‌عنوان شاخص اصلی سنجش کیفیت و عملکرد، مهم‌ترین نقش را در این مسیر ایفا می‌کنند.
در این جشنواره در خصوص خدمات بانکی از مشتریان بانک‌ها نظرسنجی اینترنتی به عمل آمد.
«آیا از بانک در حوزه آموزش نکات امنیتی و نحوه استفاده از خدمات بانکی راضی هستید؟»، «بیشترین استفاده شما از کدام یک از خدمات بانک است؟»، «اگر کسی از دوستان یا آشنایانتان بخواهد حساب باز کند، کدام بانک را به او توصیه می‌کنید؟»، «فارغ اینکه شما در کدام بانک حساب دارید، به نظر شما محبوب‌ترین بانک در کشور کدام است؟»، «آیا در کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام بانک عضو هستید؟» و «مهمترین دلیل شما برای انتخاب بانک و افتتاح حساب چه بوده است؟» سوالاتی است که در این جشنواره از مخاطبان پرسیده شد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.