باشگاه نفت تا چه زمانی به منصوریان زمان می‌دهد؟

با وجود نتایج ضعیف تیم نفت تهران دراین فصل، معاون اجرایی این باشگاه مدعی است منصوریان همچنان تحت حمایت اعضای هیأت مدیره قرار دارد.

با وجود این که نفت تهران در ابتدای فصل ستاره‌هایی مثل سیدجلال حسینی، پیام صادقیان، مهدی مومنی، آلویس نانگ و کارلوس سانتوس را جذب کرد هرگز نتوانست نتایج خوبی کسب کند. این که این تیم در سال‌های گذشته با معرفی کردن بازیکنان جوان توانسته بود نتایج بسیار خوبی کسب کند در این فصل با جذب ستاره‌ها اوضاع خوبی ندارد و در پایان هفته سیزدهم لیگ برتر با کسب ۱۳ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار گرفته است.

همه این‌ها باعث شده که شایعاتی در مورد اخراج عیرضا منصوریان شنیده شود. با این حال احمد ابراهیمی، معاون اجرایی باشگاه نفت تهران در گفتگو با «نسیم» این شایعه را تکذیب می‌کند: هرگز چنین تصمیمی نداریم. باشگاه نفت تهران سیاست گذاری‌اش هرگز تعویض مربی نبوده و ما قطعا از سرمربی تیم حمایت می‌کنیم. مطمئنا منصوریان می‌تواند نفت تهران را از این شرایط خارج کند.

او ادامه داد: منصوریان مربی جوان و با دانشی است و از همه مهمتر اینکه بسیار به کارش علاقه‌مند است. او هر روز ساعت زیادی را در باشگاه حضور دارد و برای موفقیت نفت تهران وقت می‌گذارد. ما به توانایی‌های منصوریان ایمان داریم و مطمئن باشید هرگز چنین مربی را تعویض نخواهیم کرد. ما دوست داریم با مربیان جوان کار کنیم تا از انگیزه‌های آن‌ها استفاده کنیم و در این راه مربی به جز منصوریان نمی‌تواند به ما کمک کند.

معاون اجرایی باشگاه نفت تهران در مورد مشکلات مالی تیمش هم می‌گوید: بی‌تردید این موضوع در نتیجه نگرفتن تیم ما بی‌تاثیر نبوده است. ما دراین فصل با مشکلات زیادی روبرو هستیم و نتوانسته‌ایم مشکلات مالی خود را حل کنیم. البته این را بگویم که تمام تیم‌ها در حال حاضر مشکل مالی دارند چون بحران مالی در کل کشور وجود دارد. با این حال ما داریم بیشتر از گذشته کار می‌کنیم تا بتوانیم به تعهدات‌مان نسبت به بازیکنان عمل کنیم. بازیکنان ما دارند زحمت می‌کشند و باید مطالبات خود را دریافت کنند. ما هم بسیار امیدوار هستیم که بتوانیم به زودی منابع مالی جدیدی پیدا کنیم.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.