نظر علی مطهری در مورد انتشار فیلم جلسه انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رهبر

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی می‌گوید انتشار فیلم مربوط به انتخاب رهبری در مجلس خبرگان پیامدی نداشت و مطلب مهمی نبود. ما چیز پنهانی نباید داشته باشیم و نداریم.

علی مطهری نایب‌رئیس مجلس با اشاره به انتشار ویدئویی از مجلس خبرگان مربوط به انتخاب رهبری گفت: فکر می‌کنم که انتشار این فیلم مسئله مهمی نبوده و اینکه مردم از مباحثات آن مجلس آگاه شوند امر مثبتی است.
وی تاکید کرد: ما چیز پنهانی نباید داشته باشیم و نداریم. بحث‌هایی هم که در آن جا مطرح شده بحث‌های خوب و درستی بوده است و فکر نمی‌کنم که مشکلی برای کشور داشته باشد.
این نماینده مجلس در خصوص اینکه آیا انتشار این فیلم پیامدی داشته یا خیر، گفت: انتشار این فیلم پیامدی ندارد و مطلب مهمی نیست. چون در بازنگری قانون اساسی آمد که رهبر نیازی نیست که مرجع باشد و صرف اینکه مجتهد باشد کافی است و امام (ره) هم همین موضوع را فرموده بودند لذا مشکلی نیست و مطرح شدن این بحث‌ها فکر نمی‌کنم که مشکلی را ایجاد کند.
مطهری در پاسخ به اینکه آیا موافق انتشار ویدیوهای مربوط به دیگر جلسات مجلس خبرگان هستید، اظهارداشت: فکر نمی‌کنم که امر پنهانی باشد و اگر سایر فیلم‌ها هم منتشر شود به نظر نمی‌رسد که مشکلی برای کشور ایجاد کند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.