فرصت تازه بانک ملی ایران برای خیرین

بانک ملی ایران از دیرباز رابط میان خیرین و نیازمندان بوده است، اما به مرور زمان روش‌های تازه‌ای برای ایجاد این ارتباط پیاده شده است. تازه‌ترین روش برای این کار، استفاده از اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، حساب سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز، سنتی‌ترین روش برای تامین منابع امور خیر از طریق مشتریان بانک است، در حالی که امروزه شرایط تخصیص این منابع بسیار متنوع شده است.
به عنوان مثال سامانه بام بانک ملی ایران این امکان را فراهم کرده که خیرین به طور مشخص محل مصرف منابع خود را مشخص کنند.
امروز یکی از مهمترین نیازهای جوانان، خرید خانه است. بانک ملی ایران این امکان را فراهم کرده که مشتریان با مشارکت در طرح ویژه مسکن، از تسهیلات خرید یا ساخت خانه استفاده کنند. این طرح بستر مناسبی برای بهره‌مندی خیرین از خدمات بانک است.
در این روش، خیرین می‌توانند با مشارکت در طرح ویژه مسکن، افتتاح سپرده کرده و از سود ۱۰ درصدی آن استفاده کنند، اما پس از مدتی، اوراق حق تقدمی را که به حساب آن‌ها تعلق گرفته به منظور حمایت از نیازمندان استفاده کنند.
این اوراق می‌تواند توسط خیرین در اختیار افراد نیازمند به تسهیلات مسکن قرار بگیرد و یا بانک ملی ایران آن را در اختیار نهادهای مرتبط قرار دهد.
خیرین با این روش علاوه بر دریافت سود مادی، اجر معنوی بزرگی دریافت خواهند کرد، چرا که هر کدام از اوراق حق تقدم اهدایی می‌تواند در خرید خانه یک نیازمند مصرف شود.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.