وزارت بهداشت ۱۰هزارنفر را استخدام می‌کند/ جزئیاتی از آخرین مهلت ثبت‌نام

سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت از روز ۲۵ آبان ماه از طریق درگاه آزمون های استخدامی سازمان سنجش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و تا ظهر امروز ۱۴هزار و ۱۲۵ نفر در این آزمون ثبت نام کرده بودند.

به نقل از وبدا، علی ابرازه با اعلام این خبر افزود: فرصت ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت، تا پایان روز یکم آذر است و این فرصت، تمدید نخواهد شد بنابراین به متقاضیان توصیه می‌کنیم که ثبت نام خود را به روزهای آخر موکول نکنند.
وی گفت: حدود ۱۰هزار نفر در سال جاری از طریق برگزاری این آزمون که مجری آن سازمان سنجش آموزش کشور است به صورت پیمانی جذب دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی می‌شوند.
سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت ادامه داد: ثبت نام از طریق درگاه آزمون‌های استخدامی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از ۲۵ آبان ماه ۹۶ آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
ابرازه گفت: پیش‌بینی می‌شود بیش از ۱۵۰هزار نفر در این آزمون شرکت کنند؛ داوطلبان برای ۴۱۰۰ شغل محل رقابت می‌کنند.
وی گفت: تاریخ آزمون برای تمامی رشته‌ها به جز متخصصین در روز جمعه، یکم دی ماه ۹۶ است. آزمون متخصصین نیز ۲۲ دی ماه ۹۶ برگزار می‌شود.
سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت افزود: بیش از۸۰ درصد نیروی انسانی مورد نیاز در بیمارستان‌های جدید الاحداث و بخش‌های توسعه‌یافته و مابقی در سایر مراکز جدید و توسعه یافته بکارگیری می‌شوند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.