در شب حضور ستاره ها، بزرگ آقای «شهرزاد» تجلیل شد

مراسم گرامیداشت علی نصیریان با حضور ستاره های سینمای کشور از جمله بازیگران و عوامل سریال شهرزاد در تهران برگزار شد.

مراسم تقدیر از علی نصیریان بخاطر حضور مجدانه در عرصه هنر در سالن همایش های رایزن برگزار شد. دلیل برگزاری این مراسم به نظر تقدیر از سال ها فعالیت او در عرصه سینما و تلویزیون بود که جدیدترین نمونه آن پیرو حضور در سریال پخش شده در بخش شبکه نمایش خانگی با عنوان «شهرزاد» صورت گرفته است. به همین دلیل گروهی از بازیگران و عوامل این سریال در این مراسم حضور داشتند.
در این مراسم که عوامل سریال شهرزاد نیز حضور داشتند حسن فتحی کارگردان این سریال گفت: فکر نمی کردم «یونس فتوحی» سریال «میوه ممنوعه» به «آقابزرگ» سریال «شهرزاد» بدل شود.
محمدعلی کشاورز نیز در مورد وی گفت: نصیریان تک ستاره تئاتر است و ماندگار می شود.
نصیریان نیز در این مراسم گفت: از سال ۱۳۲۹ که وارد اولین کلاس تئاتر شدم تا امروز که شهرزاد را کار کردم بدون اغراق دل سپرده نقش و نمایش بودم.همین که مردم از ما راضی باشند نهایت مزد است. 
وی افزود: من نماینده همه بازیگران شهرزاد هستم. تک تک بچه ها در یک مجموعه کارشان را آنقدر خوب انجام دادند که باعث دیده شدن من شدند. آنها مجموعه ای ساختند تا من به اینجا برسم.
در پایان مراسم تجلیل از «بزرگ آقای هنر نمایشی ایران» تابلویی از عکس او با امضای حاضران به نصیریان تقدیم شد و وی با مهمانان عکس یادگاری گرفت.
شمس لنگرودی، هوشنگ گلمکانی، برانکو ایوانکویچ، احترام برومند، محمدعلی کشاورز، افشین پیروانی، مهدی پاکدل، خشایار اعتمادی، علی معلم، سروش صحت، الهام حمیدی، جواد نکونام، آرش برهانی، امین تارخ، مهرداد میناوند، سارا منجزی، رسول نجفیان، علی زندوکیلی، مصطفی زمانی و امیرحسین رستمی مهمانان حاضر در مراسم بودند.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.