پورحیدری از بیمارستان مرخص شد

دختر مدیر فنی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: کارهای اجرایی ترخیص پدرم از بیمارستان انجام شده است و امیدواریم وی دوباره به دنیای فوتبال باز گردد.

عسل پورحیدری دختر منصور پورحیدری افزود: پدرم بعد از ۱۷ روز که در بیمارستان ایرانمهر بستری بود با نظر کادر پزشکی ترخیص شد. البته بعد از ترخیص از بیمارستان نیز پزشکان توصیه کردند پدرم حتما با داشتن پرستار تحت مراقبت باشد تا به لطف خدا با بدست آوردن کامل سلامتی خود، دوباره به میادین فوتبال باز گردد.
وی درباره سلامتی بزرگ خانواده آبی پوشان پایتخت بیان داشت: مشکلاتی که در ناحیه ریه پدرم مشاهده شده بود بر طرف شده است و قرار است کمیسیون پزشکی روند درمان را اطلاع رسانی کنند.
عسل پورحیدری گفت: در زمان ترخیص پدرم، نظری جویباری معاون باشگاه استقلال و محمود فکری از پیشکسوتان تیم فوتبال استقلال تهران در بیمارستان او را همراهی کردند.
منصور پورحیدری مدیر فنی تیم فوتبال استقلال تهران ۱۷ روز پیش به دلیل بیماری دیابت و آسیب دیدگی در ناحیه سر در بیمارستان ایرانمهر بستری شد و در طول درمان مشخص شد در ناحیه ریه نیز دچار مشکلاتی است که سبب طولانی شدن روند درمان وی گردید.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.