لوکاکو: از زلاتان هم بهتر هستم!

روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی تیم اینتر در اظهار نظری به سبک زلاتان ابراهیموویچ گفت که بازیکن بهتری نسبت به مهاجم سوئدی میلان است.

روملو لوکاکو که فصل اخیر با ثبت ۲۴ گل‌زده و ۱۰ پاس‌گل در ۳۶ بازی سری A نقش پررنگی در قهرمانی اینتر در این رقابت‌ها آن هم پس از ۱۱ سال داشت، در گفت‌وگو با روزنامه هلندی زبان «هت لاتست نیوز» بلژیک گفت: «من با اینتر قهرمان اسکودتو شدم و این چیزی بود که از کودکی رویایش را داشتم. من در تیمی همچون اینتر موفق بودم و در تیمی دیگر همچون چلسی ناموفق.»

مهاجم بلژیکی اینتر که عنوان ارزشمندترین بازیکن فصل اخیر سری A را از آن خود کرد، همچنین در پاسخ به این پرسش که «از بین زلاتان و خودت، کدام را انتخاب می‌کنی؟»، با خنده و به سبک ایبراهیموویچ اظهار داشت: «بین ایبرا و خودم، هر روز هفته خودم را انتخاب می‌کنم. من عاشق خودم هستم!»

در جریان برتری ۲ بر یک ماه ژانویه اینتر مقابل میلان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا، بین دو نیمه درگیری لفظی شدیدی بین زلاتان ایبراهیموویچ و روملو لوکاکو در گرفت که در ادامه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا مهاجم بلژیکی اینتر و مهاجم سوئدی میلان را به دلیل رفتار غیرورزشی با یک جلسه محرومیت از همراهی تیم‌های‌شان جریمه کرد.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.