پیش بینی بورس برای روز‌های آینده/ شوک شدید به بازار سرمایه در پیش است؟

بازار سرمایه هفته سوم مهر را بسیار بد به پایان رساند اما پیش بینی بورس برای روزهای آینده چیست؟ شوک به بازار وارد می‌شود؟

هفته گذشته بازار سهام با خبر خداحافطی رئیس سازمان بورس به کار خود پایان داد و دقیقا دو روز بعد، رئیس جدید این سازمان معرفی شد. مجید عشقی از این پس سکان‌دار سازمان بورس است.

بازار این هفته در حالی آغاز به کار می‌کند که هنوز سیاست‌های رئیس جدید سازمان بورس مشخص نشده است. بنابراین بازار سرمایه بعد از پشت سر گذاشتن افت قیمت دلار و فروش اوراق توسط دولت، این هفته باید منتظر شوک جدیدی باشد.

پیش بینی بازار بورس برای هفته آینده/ بازار سرمایه به کدام سمت می‌رود؟

نیما میرزایی، کارشناس بازار سرمایه در صفحه اینستاگرامی خود دلایل ریزش بازار بورس در روزهای گذشته را افت قیمت دلار، بلاتکلیفی ریاست سازمان بورس و افزایش نرخ بهره اعلام کرد. همچنین این کارشناس بازار درباره روند بازار سهام به تجارت‌نیوز گفت: تحرکات بازار هفته آینده نوسانی یا خنثی است و گروه‌های پیشرو هم بانکی‌ها و پتروشیمی‌ها هستند.

همچنین مهدی ساسانی در اینستاگرام خود نوشت: «شرایط بازار خوب نیست و اگر شاخص محدوده یک میلیون و ۳۸۰ را هم از دست بدهد تا یک میلیون و ۳۰۰ تا ۳۳۰ هزار واحد افت خواهد داشت.

برخی از کارشناسان بازار سرمایه در حالی روند بازار را برای هفته آینده مثبت ارزیابی کردند که احتمال دستکاری شاخص را دادند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.