۱۲ جایزه بزرگ برای کانال‌های پرمخاطب در «بله»

بانک ملی ایران به ۱۲ کانال دارای بیشترین عضو در پیام‌رسان «بله» هدایای ارزنده‌ای اهدا خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، از دسترس خارج شدن پیام‌رسان‌های غیربومی بسیاری از کسب‌وکارهای مبتنی بر آن‌ها را با مشکلات متعدد روبه‌رو کرده است. این در حالی است که مخاطبان این کسبو‌کارها همواره برای پرداخت یا انتقال وجوه با موانعی مواجه بودند.
با این حال پیام‌رسان بومی «بله» بسیاری از این مشکلات را حل کرده است. این پیام‌رسان با حمایت بانک ملی ایران توسعه یافته و علاوه بر قابلیت‌های معمول پیام‌رسان‌ها، قابلیت‌های منحصر به فرد در حوزه تراکنش‌های بانکی دارد.
این پیام‌رسان می‌تواند به خوبی مورد استقبال مخاطبان کانال‌های دارای تراکنش مالی قرار بگیرد. کانال‌های دارای محصول، کانال‌های آموزش حوزه‌های مالی و امثال آن می‌توانند از این بستر برای تسهیل امور کاربران خود استفاده کنند.
مخاطبان کانال در «بله» بدون نیاز به خروج از پیام‌رسان و باز کردن سایر اپلیکیشن‌های پرداخت، می‌توانند در همان بستر بسیاری از امور مالی خود را انجام دهند.
پرداخت قبض موبایل، خرید شارژ، عملیات کارت‌به‌کارت، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو و پرداخت عوارض خروج از جمله خدمات بانکی است که اکنون بر روی پیام‌رسان «بله» ارائه می‌شود.
بانک ملی ایران کانال‌های پرمخاطب ایجاد شده بر بستر «بله» را در تاریخ ۱۲ بهمن ماه ارزیابی و به ۱۲ کانال دارای عضو بیشتر جوایزی اهدا خواهد کرد.
مخاطبان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با نشانی الکترونیکی support@bale.ai و بخش گزارش و بازخورد در پیام رسان «بله» ارتباط برقرار کنند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.