سقوط مرگبار هواپیما در کاشمر/ چند نفر کشته شدند؟

رئیس اداره آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کاشمر گفت: بر اثر سقوط یک هواپیمای دونفره در کاشمر ۲ نفر جان خود را از دست دادند.

امیر نژادرحیم در گفت‌وگو با  ایسنا اظهار کرد: در پی اعلام یک مورد سقوط هواپیما در اطراف فرودگاه فوق سبک کاشمر در ساعت ۱۳:۴  بلافاصله نیروهای آتش‌نشانی به محل اعزام شدند.

وی بیان کرد: این هواپیمای دونفره که در ضلع شرقی فرودگاه کاشمر سقوط کرده بود، بلافاصله پس از رسیدن نیروها در همان ابتدا نسبت به انجام اقدامات ایمنی برای جلوگیری از انفجار هواپیما و هر گونه حادثه دیگر اقدام نمودند و در ادامه پیکر جان‌باختگان توسط نیروهای آتش‌نشانی از هواپیما خارج شد.

رئیس اداره آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کاشمر تصریح کرد: بر اساس آنچه اعلام شده هواپیما در حین نشستن دچار حادثه شده و سقوط می‌کند؛ در این حادثه متاسفانه ۲ نفر ۲۹ ساله و ۴۵ ساله جان خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه بررسی دلایل سقوط این هواپیما توسط کارشناسان مربوطه در دستور کار قرار گرفته، گفت: پس از صدور مجوز توسط بازپرس مربوطه اجساد توسط نیروهای شهرداری به محل سردخانه انتقال داده شد.

نژادرحیم یادآور شد: بر اساس آنچه از سوی مدیریت فرودگاه اعلام شده این هواپیما به فروش رسیده بوده و قرار بود پس از انجام تست‌های لازم فردا به اراک انتقال داده شود که متأسفانه این اتفاق افتاد.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.