قاتل بن لادن تغییر جنسیت داد!

آقای کریس بک (Chris Beck)، از اعضای یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا، دوران بازنشستگی خود را به دلیل تغییر جنسیت در قالب خانم کریستین بک (Kristin Beck) سپری خواهد کرد. وی عضو همان یگانی بود که چند سال پیش موفق شدند اسامه بن لادن را بکشند.

«فرارو» به نقل از نیویورک پست نوشت: باراک اوباما رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، در تاریخ یک مه سال ۲۰۱۱ میلادی اعلام کرد که «گروه شش» از یگان فوق ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا طی عملیاتی اسامه بن لادن، رهبر گروه القاعده و عامل حملات 11 سپتامبر را در ویلایی در ابیت‌آباد پاکستان کشته‌اند.
بنا به گفته مقامات رسمی ایالات متحده، این عملیات توسط ۲۰-۲۵ تکاور یگان فوق ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا تحت فرماندهی ستاد مشترک عملیات ویژه و با همکاری سیا انجام پذیرفت که آقای کریس بک نیز یکی از اعضای گروه شش بود.
وی چندی پیش و پس از پایان دوره خدمتش در ارتش آمریکا، کتابی را تحت عنوان «شاهزاده جنگجو» تالیف و روانه بازار کرد. آقا یا بهتر بگوییم خانم بک، در این کتاب ماجرای حضورش در عملیات قتل بن لادن و سپس کشتن وی به دست خودش را شرح داده است. او همچنین گفته که دوران پس از خدمت در ارتش بهترین زمان برای تغییر جنسیت بوده است.
قاتل اسامه بن لادن می‌‎نویسد: «از کودکی احساس مردانگی نمی‌کردم و همواره روحم لطیف و زنانه بود اما پس از کشتن اسامه بن لادن،‌ ابتدا افسرده شدم و سپس روحیه زنانگی در من بیش از پیش شد. در نهایت تصمیمم را گرفتم و تغییر جنسیت دادم. من در طول ۲۰ سال فعالیتم در ارتش،‌ برای مأموریت به سه کشور بوسنی هرزگوین، افغانستان و عراق رفتم و در هر سه جنگ حضور داشتم.»
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.