فرزند خسرو شکیبایى وارد عالم سینما شد

پوریا شکیبایی فرزند زنده یاد خسرو شکیبایی در اولین حضورش در عرصه سینما ، با صدا پیشگی در فیلم” باز باران” با موضوع کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اولیه و اهداى سلول های بنیادی به یاری کودکان بیمار آمد .

وى درباره آغاز فعالیت سینمایی اش و چگونگی همکاری با عوامل این فیلم گفت: باز بارانی ها آمدند و حال خوب برایم به سوغات آوردند . حضور معنوی در کنار کسانی که به انسانیت فکر می کنند برایم آرامش بخش است.
وی با تمجید از امیر حسین محمد خانی ، نویسنده و کارگردان فیلم ادامه داد : زمانی که پیشنهاد این کار از سوى کارگردان کار به من داده شد با این که در ایران نبودم با کمال میل پذیرفتم چرا که معتقدم پیام این فیلم برای کودکان بیمار می تواند این باشد که آنها تنها نیستند ، باز هم باران می آید و  زندگی را با خودش می آورد ، چشم خدا به باز بارانی ها ست ، پس نگران نیستم .
فیلم کوتاه باز باران در آذر ماه سال جاری به سفارش موسسه خیریه باز باران با حضور بازیگرانی چون سعید داخ ،ارسطو خوش رزم ،علی عامل هاشمی ،مهتاب امین الرعایا ،شیما محمدی ،الهام فقانی ،الناز شاهوردی ،شیوا فرجی و … جلوی دوربین رفت و هم اکنون در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی است .
موسسه خیریه بازباران از سال ١٣۵٨ تاکنون در زمینه حمایت از کودکان مبتلا به بیمارى نقص ایمنى اولیه ، کودکان بى سرپرست و بد سرپرست فعالیت مى کند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.