حمیدرضا ترقی: باید مراقب نفوذ عناصر ضدانقلاب به درون مجلس باشیم

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه گفت: در فضای پس از توافق هسته‌ای ایران با کشورهای ۱+۵، آمریکایی‌ها به دنبال نفوذ در کشور از راه‌های دیگری هستند.

حمیدرضا ترقی معاون امور بین‌الملل حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع اقشار مختلف مردم قم درباره حضور حداکثری در انتخابات مجلسین خبرگان رهبری و شورای اسلامی، اظهار داشت: رهبر انقلاب بر حضور همه آحاد جامعه با سلایق مختلف سیاسی تاکید فرمودند که این مسئله وظیفه ملی بوده و حضور حداکثری نقش بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمن دارد.
وی با تاکید بر اینکه حضور پرشور مردم با کاهش فشار دشمنان انقلاب رابطه مستقیم دارد، تصریح کرد: اگر مردم به دنبال این هستند که مشکلات اقتصادی کشور حل شود بهترین راه مرتفع کردن مشکلات، حضور چشمگیر مردم پای صندوق رای است.

مراقب نفوذ عناصر ضدانقلاب باشیم
معاون امور بین‌الملل حزب مؤتلفه تاکید کرد: ما تجربه مجلس ششم را در ذهن خود داریم که افرادی در آن مجلس گوش‌شان به رادیو آمریکا و انگلیس بود و امروز باید با هوشیاری کامل به دنبال تشکیل مجلسی باشیم که مطالبات مردم را دنبال کند و براساس مبانی دینی و اسلامی در جهت حل مشکلات مردم قدم بردارد.
وی با اشاره به اینکه باید مراقب نفوذ عناصر ضدانقلاب به دورن مجلس باشیم، بیان داشت: در فضای پس از توافق هسته‌ای ایران با کشورهای ۱+۵ آمریکایی‌ها به دنبال نفوذ در کشور از راه‌های دیگری هستند و لازم است در انتخاب لیست‌های انتخاباتی، مردم به افراد مؤمن و متدین مراجعه کنند تا راه نفوذ دشمن بسته شود.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.