آغاز فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر

پیش فروش بلیت های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر از ساعت ۱۲ و پنج دقیقه امروز آغاز شد.

فیلم های این دوره در سه گروه دسته بندی شده اند.
در گروه نخست علاقه‌ مندان می توانند به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت www.fajrticket.ir برای تماشای آثار مورد نظر خود در پردیس آزادی ، پردیس کورش ، جوان ، پردیس زندگی ، فرهنگ، پردیس چارسو، اریکه ایرانیان ، استقلال ، ماندانا و موزه سینما اقدام کنند. قیمت بلیت برای هر سری (بلیت ۱۱ فیلم) ۸۸۰ هزار ریال خواهد بود.
دانشجویان می توانند با تخفیف و با پرداخت ۷۷۰ هزار ریال ، سری ۱۱ تایی بلیت‌های مورد نظر خود را تهیه کنند. قیمت بلیت گیشه نیز در سینماهای یادشده برای هر فیلم ۱۰ هزار تومان است.

در گروه دوم و در پردیس راگا، پردیس کیان و پرشین کرج علاقه‎مندان با مراجعه به سامانه اینترنتی خرید بلیت فیلم های حاضر در جشنواره و پرداخت ۶۶۰ هزار ریال می توانند هر سری از بلیت های جشنواره شامل ۱۱ فیلم را تهیه کنند. همچنین دانشجویان نیز با تخفیف و پرداخت هزینه ۵۵۰ هزار ریال می توانند هر سری از بلیت های جشنواره را دریافت کنند. قیمت بلیت به ازای هر فیلم در گیشه نیز ۸۰ هزار ریال تعیین شده است.

علاقه‌مندان به حضور در پردیس ملت به عنوان کاخ مردمی نیز می توانند با پرداخت دو میلیون ریال به ازای هر سری بلیت شامل ۱۱ فیلم ، علاوه بر تماشای فیلم از برنامه‌های ویژه این بخش همچون فرش قرمز آثار سینمایی بهره‌مند شوند.
همچنین قیمت بلیت هر سری از فیلم‌های مستند ۴۴۰ هزار ریال است و دانشجویان می توانند با بهره مندی از تخفیف و پرداخت ۳۳۰ هزار ریال برای هر سری، بلیت آثار بخش مسابقه مستند را تهیه کنند.
قیمت هر سری فیلم‌های مسابقه هنر و تجربه شامل ۱۱ اثر حاضر در این بخش نیز ۸۸۰ هزار ریال است . دانشجویان با پرداخت ۷۷۰ هزار ریال می توانند بلیت های این بخش را پیش خرید کنند.
نحوه نمایش فیلم «یتیم‌خانه» که در بخش خارج از مسابقه قرار دارد متعاقبا از طریق ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره اعلام خواهد شد.
همچنین فیلم های اول حاضر در بخش سودای سیمرغ در آرای مردمی داوری می شوند.

 
فیلم‌های حاضر در بخش‌های مختلف جشنواره به این شرح است:
سودای سیمرغ ۱ : آبنبات چوبی، اژدها وارد می شود، امکان مینا، به دنیا آمدن، دختر، زاپاس، عادت نمی کنیم، لانتوری، مالاریا، نفس، هفت ماهگی.
سودای سیمرغ۲ : آخرین بار کی سحر رو دیدی؟، بادیگارد، بارکد، ‌دلبری، خشم و هیاهو، رسوایی۲، سیانور، کفش هایم کو؟، نقطه کور، نیمه شب اتفاق افتاد، وارونگی .
نگاه نو: ابد و یک روز(شرکت در سودای سیمرغ)، برادرم خسرو، جشن تولد، خماری، لاک قرمز، من(شرکت در سودای سیمرغ)، ایستاده در غبار (شرکت در سودای سیمرغ)، پل خواب، خانه ای در خیابان چهل و یکم، گیتا، متولد ۶۵.
مسابقه هنر و تجربه: اینجا کسی نمی میرد، تمرینی برای اجرا ، سگ و دیوانه عاشق، قیچی، ممیرو، یک شهروند معمولی، برداشت دوم از قضیه اول، چهارشنبه، سینما نیمکت، گاهی، نیمرخ ها.
مستند: A ۱۵۷، آزادی، اهالی خیابان یکطرفه، خوان بی خان ، خاطرات خانه متروک ، رویاهای دم صبح، زمناکو ، فصل هرس ، کارنامه بنیاد کندی ، مجتبی، همراه با فرات.
سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن برگزار می شود.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.