مرگ سارق پراید در تعقیب و گریز هالیوودی با پلیس

سارق ۲۷ ساله پس از فرار ده‌ها کیلومتری از دست ماموران با شلیک افسر پلیس به قتل رسید.

ساعت دو بامداد امروز، ماموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه در تماس با بازپرس ویژه قتل تهران از مرگ سارق جوان در جریان عملیات تعقیب و گریز خبر دادند. 
با حضور تیم جنایی در محل حادثه در خیابان فدائیان اسلام، آنها با جسد پسر ۲۷ ساله ای که از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، روبه رو شدند. 
در ادامه ماموران کلانتری مدعی شدند، ساعتی قبل تیم گشت خودرویی کلانتری ۱۹۰ مجیدیه، متوجه رفتار مشکوک سه سرنشین خودروی پراید سفیدرنگ شده و پس از استعلام متوجه می‌شوند، خودرو سرقتی است.
با به دست آمدن این سرنخ ماموران به تعقیب خودرو پراید پرداختند تا اینکه سرانجام راننده به ایست ماموران توجهی نکرد، آنها با شلیک تیر قصد متوقف کردن خودرو را داشتند که این حادثه اتفاق افتاده است.
در ادامه مامور کلانتری مجیدیه در بازجویی‌ها گفت: وقتی متوجه شدیم خودرو سرقتی است آن را تا رو به روی بیمارستان مهدیه تعقیب کردیم و پس از چند تیر هوایی به سمت خودرو تیر اندازی کردیم که پس از برخورد تیر با سینه راننده تعادل خودرو را از دست داد. چند ثانیه بعد خودروی سرقتی وارد لاین مخالف شده و پس از برخورد با چند درخت و سطل زباله واژگون شده و پس از چند ملق بار دیگر به حالت عادی بازگشت.
با مشخص شدن علت مرگ سارق ناشناس تحقیقات برای دستگیری دو همدست فراری او آغاز شد  و دقایقی بعد یکی از سارقان که در جریان بازجویی از خودرو مجروح شده بود، هنگامی که زیر یکی از خودروها مخفی شده بود، شناسایی و دستگیر شد.
با دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی محسن مدیر روستا، بازپرس جنایی تهران به تیمی از کارآگاهان آگاهی دستور داد تا همزمان با شناسایی هویت سارق ۲۷ ساله نحوه استفاده ماموران از سلاح و رعایت قانون به کارگیری اسلحه بررسی شود.
گفتنی است دادستان تهران در سخنانی بر ضرورت رعایت قانون نحوه‌ به کارگیری سلاح توسط پلیس تاکید کرده بود.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.