افتتاح دو طرح صنعتی با حمایت بانک ملی ایران در یزد

دو طرح صنعتی که توسط بانک ملی ایران تامین مالی شده‌اند، با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان یزد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار یزد و رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان یزد، طرح توسعه شرکت «سیرنگ» و واحد تولیدی «روکا سرام» افتتاح شد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح این دو طرح، حمایت‌های بانک ملی ایران از واحدهای تولیدی را ستود و از اقدامات انجام‌شده در این زمینه قدردانی کرد.
برای طرح توسعه شرکت صنایع نساجی «سیرنگ» که مواد اولیه مورد نیاز واحدهای بافندگی را تولید می‌کند، ۱۵۵میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است. با افتتاح این طرح، برای ۵۰۰ نفر به طور مستقیم و برای ۲۵۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد می‌شود.
بانک ملی ایران ۱۱۰میلیارد ریال تسهیلات به صورت سرمایه در گردش و ۱۰۰میلیارد ریال تسهیلات تامین ماشین‌آلات در اختیار این شرکت قرار داده است.
واحد تولیدی «روکاسرام» نیز ظرفیت تولید سالانه ۳میلیون و ۶۰۰هزار متر مربع کاشی ساختمانی، کفی، پرسلانی، لعابدار و … را دارد. برای احداث این واحد تولیدی ۱۶۵میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده که با افتتاح آن، ۱۴۷ نفر مشغول به کار شدند.
بانک ملی ایران ١٢میلیون دلار تسهیلات ارزی و ۸۴میلیارد ریال تسهیلات ریالی در اختیار این واحد قرار داده است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.