مبلغ: باید تمام وجود اعضای تیم مذاکره کننده را طلا گرفت

معاون سیاسی وزیر کشور دولت اصلاحات برجام را حاصل مقاومت مردم ایران دانست و گفت: بردباری، استحکام و پافشاری بر مواضع اسلامی باعث پیروزی ملت ایران در برجام شد.

مرتضی مبلغ شب گذشته در همایش اصلاح طلبان و اعتدال گرایان شهرستان آران و بیدگل، با قدردانی از تیم دلسوز، متعهد و کارآمد هسته ای کشور افزود: باید تمام وجود آنان را طلا گرفت که با حفظ خط قرمزهای نظام، مشکل هسته ای را حل کردند. وی اظهار کرد: سیاست و کارآمدی دولت تدبیر و امید و مدیریت صحیح در این موضوع بسیار با اهمیت بود تا مقاومت مردم در مساله هسته ای کشور و برجام به منصه ظهور برسد.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخابات نیز گفت: حق الناسی که معظم له بیان فرمودند، تنها برای رای مردم نیست، بلکه همه جا هست و ما باید فرمایشات رهبری را نصب العین قرار دهیم.
وی همچنین گفت: رسانه ملی باید مراقب باشد که برخی رفتارها و برنامه های آنان موجب دلسردی مردم و روی آوری آنان به سمت شبکه های ماهواره ای نشود، بلکه باید با بی طرفی بر اعمال، رفتار و عملکرد خود مایه دلگرمی مردم و جوانان شود.
وی تصریح کرد: هرچه به روزهای برگزاری انتخابات نزدیک می شویم باید فضای آرامش، نشاط و شادابی را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنیم.
مبلغ همچنین اصلاح طلب را یک جریان ریشه دار در کشور نامید و گفت: اصلاح طلبان از خانواده معزز شهدا و دارای شخصیت های برجسته، دلسوز، توانا، انقلابی و جزو سوابق ارزشمند نظام هستند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: «منافع ملی و مصالح عمومی» اصل اساسی و در راس همه امور اصلاح طلبان در انتخابات است.
وی همچنین «خرد جمعی، وحدت، اجماع و همدلی» را دومین اصل اساسی اصلاح طلبان در انتخابات بیان کرد و افزود: همه اصلاح طلبان برای تحقق این هدف، دور هم جمع شدند و در استانها نیز شوراها تشکیل شده است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.