حمله ۱۹۰ میلیون یورویی رئال به نیمار!

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، بنا بر اخبار منتشر شده در رسانه های مختلف قصد دارد نیمار را به هر قیمتی شده از بارسلونا جدا کرده و به مادرید بکشاند.

پرز که سال ۲۰۱۳ نبرد برای جذب نیمار از سانتوس را به بارسلونا باخت، قصد دارد برای جبران آن شکست و ناکامی های ورزشی و غیرورزشی ۵ ماه اخیرش، بار دیگر برای جذب نیمار تلاش کند و این بار باید او را از دهان شیر بیرون بکشد.
نیمار که پیشهاد ۸۵ میلیون یورویی رئال را در جیب داشت، با ۵۷ میلیون یورو راهی بارسلونا شد هرچند که بعدها مشخص شد رقم تمام شده برای انتقال او بیش از ۹۰ میلیون یورو بوده است؛ انتقالی که به قیمت استعفای راسل از ریاست باشگاه بارسلونا تمام شد.
نیمار چند ماهی است که بر سر تمدید قراردادش با مدیران بارسا در حال مذاکره است ولی وقتی ۲۷ دسامبر در مصاحبه ای از احتمال جدایی خود از بارسلونا در آینده ای نامشخص سخن گفت، بسیاری این اظهارنظر را بی ربط به اختلافات او با مدیریت بارسلونا بر سر تمدید قرارداد ندانستند. رقم پیشنهادی بارسا به نیمار برای قرارداد جدیدش ۱۳.۵ میلیون یورو خالص در سال است که ۱۱.۵ میلیون یورو با مسی اختلاف دارد.
از سوی دیگر پرز که می داند رونالدو در آینده ای نه چندان دور رئال را ترک خواهد کرد، نزدیک ترین بازیکن برای جانشینی او را نیمار می داند و به همین دلیل مذاکرات پنهانی را با مدیربرنامه های این بازیکن آغاز کرده است. حتی اوندا سرو دو روز پیش فاش ساخت که بین دو طرف در تاریخ ۱۱ ژانویه در زوریخ، مذاکراتی نیز انجام شده است( این خبر از سوی پدر نیمار تکذیب شد).
مارکا ادعا کرده است که پرز قصد دارد با فروش یکی از اضلاع مثلث BBC رئال(بیل، بنزما یا رونالدو) زمینه لازم برای ورود نیمار را فراهم کند و خوب می داند که جدا کردن نیمار از بارسلونا تنها با پرداخت ۱۹۰ میلیون یورو رقم فسخ قرارداد این بازیکن برزیلی امکانپذیر خواهد بود. آیا رئیس باشگاه رئال مادرید حاضر خواهد بود با پرداخت این رقم و فروش یکی از مهاجمان سرشناس خود، جنجالی ترین انتقال ممکن را به سرانجام برساند؟

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.