پشت پرده مخالفت برانکو با بازگشت گابریل/ هافبک برزیلی در دوراهی سرخابی

هافبک برزیلی سابق پرسپولیس مورد توجه پرویز مظلومی قرار گرفته اما وی در تلاش است دوباره به جمع سرخ‌پوشان برگردد.

فرناندو گابریل در اواسط فصل گذشته با نظر حمید درخشان به پرسپولیس پیوست. در ادامه برانکو ایوانکویچ هدایت سرخ‌پوشان را بر عهده گرفت و در هفته بیست‌وششم برای اولین بار روی نیمکت پرسپولیس نشست. قرمزپوشان پایتخت در این دیدار مقابل سپاهان قرار گرفتند و برانکو در دقیقه ۶۵ بازی، گابریل را از زمین بیرون کشید و پیام صادقیان را به میدان فرستاد.

 

این تعویض با اعتراض هافبک برزیلی روبه‌رو شد و وی که مدتی بود به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه جمجمه، ماسک به صورت می‌زد پس از خروج از زمین، محافظ خود را به زمین کوبید.

در ادامه گابریل که جزو معدود خریدهای خارجی خوب پرسپولیس بود و خلأ یک هافبک بازی‌ساز در این تیم را پر کرده بود به یک نیمکت‌نشین تبدیل شد. رابطه تیره و تار برانکو و هافبک برزیلی با خبر مصدومیت گابریل به قطع همکاری انجامید.

وقتی سرمربی کروات سرخ‌پوشان از گابریل در لیگ قهرمانان آسیا استفاده نکرد در پاسخ این سؤال که چرا چنین تصمیمی را گرفته، عنوان کرد هافبک برزیلی مدعی است از ناحیه پا احساس درد می‌کند اما در واقع پروفسور معتقد بود گابریل، مصدومیت را بهانه کرده تا به پولش برسد. همین مسئله باعث شد برانکو به هیچ قیمتی حاضر به حفظ وی نباشد.

گابریل در ادامه به لیگ عربستان رفت اما خیلی زود از این توافق منصرف شد و بارها و بارها در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از علاقه برای بازگشت به جمع سرخ‌پوشان خبر داد. جالب این که وقتی شایعه علاقه باشگاه استقلال به جذب وی منتشر شد، این هافبک برزیلی در صفحه خود اعلام کرد همچنان یک پرسپولیسی است و هیچ گاه به تیم رقیب نمی‌رود.

حالا گفته می‌شود پرویز مظلومی پس از جدایی کرار جاسم به شدت در پی جذب گابریل است تا بتواند جای خالی یک پلی‌میکر در تیم آبی‌پوش را پر و مشکل گلزنی تیمش را حل کند.

جالب این که مدیران باشگاه پرسپولیس علاقه دارند گابریل را به پرسپولیس برگردانند اما بعید است برانکو روی اصول کاری خود پا بگذارد و با بازگشت هافبک برزیلی موافقت کند مگر این که اتفاقات دیگری رخ دهد. باید دید گابریل به جمع سرخ‌پوشان برمی‌گردد یا به سی‌وهفتمین بازیکنی تبدیل می‌شود که پیراهن هر ۲ باشگاه بزرگ پایتخت را بر تن می‌کند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.