«سابیا» پیشنهاد هدایت شیلی را رد کرد

الخاندرو سابیا سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال آرژانتین، پیشنهاد مربیگری در تیم ملی فوتبال شیلی را رد کرد.

روزنامه اوله آرژانتین نوشت: هدایت تیم ملی فوتبال شیلی را در رقابت های کوپا آمه‌ریکا گذشته به عهده خورخه سامپائولی بود. این مربی آرژانتینی موفق شد شیلی را به عنوان قهرمانی برساند.
سامپائولی بعد از قهرمانی ارزشمندی که به دست آورد، در بین مردم شیلی بسیار محبوب شد و آنها دوست داشتند که او قراردادش را تمدید کند اما این مربی از ادامه همکاری خود با شیلی انصراف داد.
رسانه های آرژانتینی نوشتند فدراسیون فوتبال شیلی به آلخاندرو سابیا، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال آرژانتین پیشنهاد مربیگری داده است اما این مربی باتجربه، پیشنهاد آنها را رد کرده است.
سابیا در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، هدایت تیم ملی فوتبال آرژانتین را برعهده داشت و موفق شد با این تیم نایب قهرمانی را به دست آورد. او اگر پیشنهاد فدراسیون فوتبال شیلی را قبول می کرد، به سومین مربی آرژانتینی تبدیل می شد که به صورت پیاپی هدایت تیم ملی شیلی را بر عهده می گرفت. قبل از سامپائولی هم هدایت شیلی را مارسلو بیلسا بر عهده داشت.
رسانه های اسپانیایی در چند روز اخیر از احتمال زیاد مربیگری ادوارد پرس، سرمربی سلتاویگو در تیم ملی فوتبال شیلی خبر دادند و نوشتند که این مربی از فدراسیون شیلی پیشنهاد دارد و به احتمال زیاد هدایت این تیم را بر عهده بگیرد چرا که قرارداد او به زودی با سلتاویگو به پایان می رسد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.