سردار نقدی: موریانه های نفوذی قصد پوساندن نظام را دارند

رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: آمریکا با دنبال کردن نفوذ افراد و همچنین نفوذ دادن جریان فکری به کشور در پی آن است که نظام را از درون بپوساند.
سردار نقدی: موریانه های نفوذی قصد پوساندن نظام را دارند

سردار محمدرضا نقدی روز چهارشنبه در همایش ملی اقتصاد مقاومتی و رشد پایدار کشاورزی در مشهد؛ در سخنرانی ویدئوکنفرانسی اظهار کرد: آنها می خواهند به دنیایی که به اسلام و این نظام اسلامی دل بسته وانمود کنند که تفکر اسلامی با پیشرفت تناسبی ندارد.
افزود: امروز ایران گرفتار کینه غرب، بالاخص آمریکا است که چون در جنگ در تمام عرصه ها با این انقلاب، شکست خورد، راه نفوذ را در پیش گرفته و تلاش می کند کاری را که با تخاصم نتوانست به نتیجه برساند از طریق اظهار دوستی به سرانجام برساند.
وی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مجلس از افراد خوشبین به غرب و بدبین به خود تشکیل شود کشور وارد بحران می شود و این دوره به قدری مهم است که مقام معظم رهبری در وصفی بی سابقه نسبت به 'خطر کسانی که مملکت را به دشمن می سپارند'، هشدار دادند.
وی با اشاره به افزایش مراکز اسلامی در امریکا گفت: در یکی از ایالات امریکا در ابتدای انقلاب، حدود ۲۰ مرکز اسلامی وجود داشت ولی با رواج روزافزون اسلام گرایی امروز در این ایالت ۱۳۰ مرکز اسلامی وجود دارد که برخی از آنها کلیسا بوده اند که خریداری شده و به مسجد تبدیل شده اند.
نقدی تصریح کرد: استکبار از رواج اسلام هراسیده است و در پی آن است که ثابت کند اندیشه اسلام 'نمی تواند' و می خواهد این هدف را با نفوذی ها تحقق بخشد تا به مردم ایران بباوراند که اسلام نمی تواند امنیت برقرار کرده و پیشرفت علمی، صنعتی، اقتصادی و… به وجود بیاورد.
او گفت: ملت ایران در عمل، شعار 'ما می توانیم' را به دنیا ثابت کرد و نشان داد که زیر پرچم اسلام و لوای مبارزه با امریکا موفق به پیشرفت و پیشبرد اهداف خود بوده است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: شاخه های مختلف مهندسی با انگیزه ابراز شعار 'ما می توانیم' در عرصه اقتصاد و کشاورزی از یکدیگر جدا شده اند تا در بسیج از نیروهای متخصص به شکل مناسب تری جهت تحقق این شعار استفاده شود.
در انتهای این مراسم از کتاب 'دستورالعمل عملیاتی کشاورزی علمی' و دی وی دی 'راهنمایی پودمانی مهارت آموزش کشت و کار' رونمایی شد.
همایش ملی 'اقتصاد مقاومتی و رشد پایدار کشاورزی' که از روز سه شنبه در مشهد آغاز شده تا فردا ادامه خواهد داشت.
حدود ۳۰۰ نفر از اعضای سازمان مهندسان کشاورزی و منابع طبیعی، مسئولان کانون های بسیج مهندسان کشاورزی و مربیان صالحین سراسر کشور در این همایش شرکت دارند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.