شلیک موشک کروز نور از عرشه ناوشکن البرز

موشک کروز دریایی نور امروز و در سومین روز از رزمایش دریایی ولایت ۹۴ از روز عرشه ناوشکن البرز شلیک و هدف از پیش تعیین شده منهدم کرد.

امیردریادار موسوی سخنگوی رزمایش دریایی ولایت ۹۴ امروز و پس از شلیک چند فروند موشک کروز دریایی نور از سواحل مکاران و همچنین از روی عرشه ناو البرز، گفت: یگان‌های شناور سطحی نیروی دریایی ارتش امروز به صورت همزمان با پرتاب موشک‌های سطح به سطح کروز نور اقدام به انهدام اهداف از پیش تعیین شده کرده و با موافقیت این ماموریت را به انجام رساند.
وی افزود: همچنین سومین روز از مرحله نمایش قدرت رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴ موشک‌های نور که اخیرا پس از ارتقاع دقت و برد به این نیرو تحویل شده است از ساحل به سطح اهداف از پیش تعیین شده پرتاب و با موفقیت به هدف‌ها اصابت کردند.
سخنگوی رزمایش دریایی ولایت ۹۴ تصریح کرد: یگان‌های شناور نیروی دریایی ارتش که در منطقه عمومی رزمایش مستقر شده‌اند به منظور انحدام اهداف سطحی و هوایی دشمن در این روز از رزمایش اقدام به تیراندازی با توپ‌ها و سلاح‌های ضد هوایی موجود در این یگان‌ها کردند.
به گزارش تسنیم سخنگوی رزمایش ولایت ۹۴ همچنین از پرتاب موشک‌های دوش‌پرتاب میثاق خبر داد و گفت: علی‌رغم اقدامات الکترونیکی دشمن علیه سامانه‌های موشکی نیروی دریایی ارتش هیچ خللی در پرتاب موشک‌های پیش‌بینی شده وارد نیامده و تمامی این پرتاب‌ها به صورت کاملا موفقیت‌آمیز انجام شد.

 

 
 
 
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.