جهانبخش گل زد و گونه‌اش شکست

آلکمار در چهارمین بازی متوالی نیم فصل دوم لیگ‌برتر هلند به چهارمین برد خود رسید تا شرایطش در جدول رده‌بندی مساعد‌تر از قبل شود.

در روزی که علیرضا جهانبخش با حال و هوای خاصی در ترکیب اصلی آلکمار در ور زشگاه خاطره‌انگیز «گوفرت استادیوم» شهر نایمخن به میدان رفته بود باز هم درخشید تا تیمش به یک برد شیرین دیگر برسد. جهانبخش که دو سال رویایی را در این ورزشگاه و مقابل دیدگان طرفداران نایمخن پشت سر گذاشته بود، تنها ۱۵ دقیقه زمان نیاز داشت تا گل بزند.
گلی که برای او از اهمیت بالایی برخوردار بود اما چون به طرفداران نایمخن مدیون بود بعد از گلزنی شادی نکرد تا بار دیگر تعصب خود را به تیم سابقش نشان بدهد. جهانبخش در طول بازی هم نمایش فوق‌العاده‌ای داشت تا جایی که می‌توانست تعداد گل‌هایش را بیشتر کند. بخصوص در ضربات ایستگاهی که تبحر خاصی در آن داشت اما درخشش دروازه‌بان نایمخن این اجازه را به او نداد.
اما خوشی‌های این بازی تنها تا دقیقه ۶۵ ادامه داشت چون در این لحظه جهانبخش با برخوردی که با مدافع نایمخن داشت به شدت از ناحیه صورت آسیب دید و بعد از لحظاتی بالاجبار زمین بازی را ترک کرد تا با چشمانی اشکبار راه رختکن را در پیش بگیرد. شدت آسیب‌دیدگی ملی‌پوش ایرانی به حدی بود که در هنگام ترک زمین ون دن بروم سرمربی آلکمار برای دلداری دادن شاگرد خود لحظاتی او را در آغوش گرفت.
البته هنوز از شدت آسیب‌دیدگی جهانبخش اطلاع دقیقی در دست نیست اما گفته می‌شود این بازیکن از ناحیه گونه با شکستگی روبه‌رو شده و ممکن است در اوج آمادگی مدتی را خانه‌نشین شود گرچه همه چیز بعد از تست‌های پزشکی و اعلام رسمی باشگاه آلکمار مشخص خواهد شد.
درخشش جهانبخش در بازگشت به نایمخن به حدی بالا بود که سایت باشگاه آلکمار بیشتر تصاویر خود از این بازی را اختصاص به این بازیکن ایرانی داد تا مشخص شود علیرضا نقش اصلی در گرفتن انتقام شکست دور رفت از نایمخن را بازی کرده است.

 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.