توسعه مراودات خرد مالی در کیف پول الکترونیکی بانک ملی ایران

عضو هیات مدیره و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه چشم‌انداز بانکداری الکترونیک بانک ملی ایران بسیار روشن است، گفت: کیف پول الکترونیک محصولی نوین در بانک ملی ایران است که امکان توسعه مراودات خرد مالی و دریافت و پرداخت‌های متقابل را برای کسب‌وکارهای مختلف فراهم می‌کند.

مسعود خاتونی در گفت‌وگو با روابط عمومی بانک ملی ایران با بیان اینکه بانک ملی ایران توسعه بازار کسب‌وکارها را بر خود ضروری می‌داند، افزود: صاحبان کسب‌وکار می‌توانند با کیف پول الکترونیکی علاوه بر امکانات متنوع برای دریافت و پرداخت‌های متقابل، از توسعه وفاداری مشتری نیز بهره‌مند شوند.
وی تصریح کرد: همچنین این بانک پس از اقدامات موفق خود در نوین‌سازی خدمات بانکداری خرد در محیط وب و موبایل در قالب سامانه‌های بام و همچنین توسعه بانکداری مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی در سامانه بله، اخیرا نیز از محصولات بانکداری شرکتی و بانکداری سازمانی خود رونمایی کرده است.
خاتونی ادامه داد: این محصولات به شرکت‌ها و سازمان‌ها اجازه می‌دهند تا امور مالی خود را به صورت کاملا برخط و امن کنترل و مدیریت کنند.
وی اعلام کرد: توسعه خدمات شهروندی روی سامانه ۶۰ و توسعه شبکه تخفیف و برخورداری از تسهیلات اعتباری خرد در ملی بازار نیز در دست پیگیری است که به زودی رونمایی خواهند شد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.