افزایش استقبال کانال‌ها و گروه‌ها از پیام‌رسان بله

با افزایش اقبال عمومی برای فعالیت در پیام‌رسان‌های داخلی، تعداد گروه‌های فعال در پیام‌رسان مالی «بله» نیز در فصل پاییز امسال نسبت به تابستان با ۲۴ درصد رشد همراه بوده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، پیام‌رسان مالی «بله» اکنون بیش از ۲میلیون و ۸۲۰هزار عضو دارد و در پاییز امسال تعداد ۱۴۱هزار کانال و ۱۴۵هزار گروه در پیام‌رسان مالی بله فعال بوده‌اند.
«بله» با قابلیت‌های متداول یک پیام‌رسان، امکان بهره‌مندی از خدمات مالی نظیر کارت به کارت، درخواست پول و… را نیز فراهم کرده تا صاحبان کسب‌وکارهای اینترنتی هم بتوانند ضمن مدیریت کانال و گروه‌های معرف خدمات و محصولات خود، به راحتی از خدمات مالی آن استفاده کنند.
این پیام‌رسان برای نخستین بار زمینه انجام خدمات بانکی بر بستر شبکه‌های مجازی در کشور را فراهم کرده است و اکنون علاوه بر بانک ملی ایران، ۱۸ بانک دیگر به این شبکه متصل هستند و کاربران می‌توانند از کارت‌های این بانک‌ها به عنوان کارت مبدا استفاده کنند.
«بله» با حمایت بانک ملی ایران توسعه یافته و امنیت آن توسط این بانک تضمین شده است. ضمن اینکه با تمرکز تیم فنی «بله» بر پایداری شبکه، این پیام‌رسان به‌صورت متوسط ۹۹٫۹۵ درصد زمان روزانه، در دسترس و در حال ارائه سرویس بوده است.
ارسال درخواست پول همزمان با استفاده از فضای این پیام‌رسان، قابلیت متمایز دیگری است که می‌تواند برای صاحبان کسب‌وکارها بسیار پرکاربرد باشد و آمارها نشان می‌دهد در پاییز امسال بیش از ۵۲۰هزار درخواست پول در این پیام‌رسان ارسال شده است.
همچنین بیش از ۱٫۲میلیون خرید شارژ و بیش از ۵۳۰هزار پرداخت قبض در این پیام‌رسان صورت گرفته است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.