پرداخت ۲۴۷هزار فقره تسهیلات بانک کارگشایی در شش ماه نخست امسال

بانک کارگشایی در شش ماه نخست سال جاری بیش از ۲۴۷هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در مدت مذکور تعداد ۲۴۷هزار و ۸۳ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرده که ارزش این تسهیلات به بیش از ۲هزار و ۳۰۴میلیارد ریال می‌رسد.
همچنین بانک کارگشایی در مدت مذکور ۳۰هزار و ۱۷۶ فقره تسهیلات جعاله به ارزش ۲هزار و ۵۲۸میلیارد ریال جهت رفع احتیاجات ضروری مشتریان پرداخت کرده است.
این بانک به منظور حمایت از تولیدکنندگان طلا و جواهرات و کمک به تنظیم بازار طلا، ۱۸ فقره حراج شمش طلا نیز از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه برگزار کرده است.
لازم به ذکر است، با تغییر حدود اختیارات معاملاتی سال جاری بانک کارگشایی، از این پس میزان تسهیلات قرض‌الحسنه برای هر نفر حداکثر ۲۰میلیون ریال طی یک قرارداد و در ازای ترهین ۱۰۰ گرم طلا خواهد بود. تسهیلات جعاله نیز تا سقف ۱۰۰میلیون ریال در ازای ترهین ۱۴۳ گرم طلا به مشتریان پرداخت می‌شود.
پیش از این میزان تسهیلات قرض‌الحسنه برای هر نفر حداکثر دو فقره سند ۱۰میلیون ریالی در ازای ترهین ۷۲ گرم طلا در هر قرارداد و تسهیلات جعاله تا سقف ۱۰۰میلیون ریال در ازای ترهین ۱۸۵ گرم طلا بود.
بازپرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه و جعاله کارگشایی در یک قسط و حداکثر تا یک سال انجام خواهد شد.
بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران است که ۹۱ سال قدمت دارد و با سه شعبه در تهران (کارگشایی مرکز، امیریه و امیر کبیر) و ۴۶ واحد در سراسر کشور در ازای ترهین طلاآلات به پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه جهت رفع نیازهای ضروری متقاضیان اقدام می‌کند.
شعبه مرکزی این بانک در میدان محمدیه تهران قرار دارد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.