​ساخت ساعت توسط هابلوت و فراری

در سال ۲۰۱۳، شرکت هابلوت ساعت لوکس MP-۰۵ لافراری را معرفی کرد. این ساعت از طراحی پیچیده و منحصر به فردی سود می برد و دارای موتوری رکوردشکن بود.

در سال ۲۰۱۳، شرکت هابلوت ساعت لوکس MP-۰۵لافراری را معرفی کرد. این ساعت از طراحی پیچیده و منحصر به فردی سود می برد و دارای موتوری رکوردشکن بود. طراحی ساعت لافراری طی همکاری نزدیک ساعت سازان هابلوت و فلاویو مانزونی، مدیر طراحی فراری، انجام گرفت.

موتور ساعت MP-۰۵ لافراری به طور کامل توسط مهندسان و ساعت سازان شرکت هابلوت ساخته شد و دارای مکانیزیمی پیچیده و بیشترین تعداد قطعات استفاده شده در یک ساعت هابلوت تا آن روز بود.

اما اکنون دلایل بیشتری برای تحت تاثیر قرار گرفتن وجود دارد زیرا هابلوت با به بروزرسانی ساعت لافراری مدل «MP-۰۵ لافراری سفایر» را معرفی کرده است. این شرکت سوئیسی که در زمینه تولید ساعت های لوکس فعال است طراحی پیشین ساعت لافراری را بهبود بخشیده و قابی ساخته شده از یاقوت کبود را بکار گرفته که شکوه اجزا داخلی ساعت را در برابر دیدگان همگان قرار می دهد.

فرآیند ساخت قاب ساعت MP-۰۵ لافراری سفایر بیش از ۶۰۰ ساعت زمان برده است اما نتیجه خیره کننده و جذاب آن ارزش صرف چنین مدت زمانی را توجیه می کند. قاب ساعت با یک بند سیلیکونی شفاف جفت می شود که دارای یک قلاب و اجزا ساخته شده از یاقوت کبود است و تخصص ساعت‌سازی هابلوت را بیش از هر زمان دیگری به نمایش می گذارد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.