قطری‌ها به دنبال خورخه سامپائولی

تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر که میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ است به دنبال جذب سرمربی سرشناس سویا است.

به‌ گزارش ‌مارکا، تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تیم ملی فوتبال ایران همگروه بود و در هر دو دیدار رفت و برگشت خود تن به شکست داد تا شانسی برای صعود به جام جهانی نداشته باشد.
هدایت قطری‌ها را ابتدا کارینیو برعهده داشت، اما این مربی به خاطر کسب نتایج ضعیف جای خود را به خورخه فوساتی اروگوئه ای داد.
با آمدن این مربی سرشناس نتایج قطر در انتخابی جام جهانی بهتر نشد و این تیم با شکست برابر ایران و ازبکستان امید خود برای صعود به جام جهانی را از دست داد.
روزنامه مارکا اسپانیا اعلام کرد که فدراسیون فوتبال قطر به زودی همکاری خود با خورخه فوساتی را به پایان خواهد رساند و به دنبال جذب خورخه سامپائولی سرمربی سرشناس سویا است.
سامپائولی یکی از بهترین و با کیفیت ترین مربیان جهان به شمار می آید. او در فصل نخست حضورش در سویا نتایج بسیار خوبی به دست آورد هر چند تیم او در هفته های اخیر خوب ظاهر نشده است. او تا پایان فصل با سویا قرارداد دارد و معلوم نیست که در این تیم می ماند یا نه.
قطری‌ها برای جذب این مربی صاحب سبک آرژانتینی پیشنهاد نجومی ارائه خواهند داد و این احتمال زیاد است که او هدایت این تیم را قبول کند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.